Rimtos pažintys tikrai ieškantiems

Julie Splinters - -
Rimtos pažintys tikrai ieškantiems

Internetui tapus neatsiejama gyvenimo dalimi, mes jame kaskart praleidžiame vis daugiau laiko. Šiandien internetas – ne tik informacijos šaltinis, bet ir parduotuvė, kurioje galime apsipirkti, ir bulvaras, kuriame galime surasti tą vienintelį ar vienintelę. Kaip ir realiame gyvenime, taip ir internete, vietų, kuriose galėtume susipažinti su priešingos lyties atstovais, netrūksta, tačiau kaip nepasimesti ir išsirinkti labiausiai tinkantį?

Pasirinkau svetainę www.darnipora.lt – ji pasirodė solidžiausia iš visų aplankytų. Labiausiai patraukė pažadas psichologiniais testais ištirti kiekvieną naujai besiregistruojantį narį ir atrinkti labiausiai jam tinkančius partnerius.

Lengvai nustebau pamačiusi, kad užsiregistruoti šioje svetainėje nėra taip paprasta kaip kitur. Turiu pripažinti, kad pildydama anketa, vos nepritrūkau kantrybės, tačiau pradėtą eksperimentą norėjosi užbaigti iki galo, gal tikrai verta?

Pagaliau sėkmingai pabaigusi registraciją pradedu naudotis portalu. Sistema iškart pasiūlo „Suderinamų narių“ sąrašą. Spaudžiu labiausiai su manimi suderinamo vyro anketą ir čia manęs laukia dar viena staigmena – be pakankamai išsamaus aprašymo, matyti ne tik bendras, tačiau ir atskiri charakterių, vertybių ir seksualinis suderinamumai. Rodos, nebereikia nieko – tik nueiti į pasimatymą…

Nusprendžiau susisiekti su svetainės savininkais, kurie man plačiau papasakojo apie šią pažinčių svetainę. „Jus taip registracijos metu varginę testai – ne šiaip sau. Tai pagal vieno žinomiausių šeimos psichologų Lietuvoje Gedimino Navaičio formulę sudaryti testai. Vienas ryškiausių šių testų privalumų – pildantysis praktiškai neturi galimybių nuspėti, dėl kokios priežasties yra klausiama tam tikro klausimo“, – teigė darnipora.lt vadovas Rokas Rizgelis.

Galima tikėti, galima netikėti šia sistema, tačiau praktika rodo, kad svetainėje rimtai ieškantiems žmonėms pavyksta surasti antrąsias puses. „Mes turime ne vieną sėkmės istoriją – žmonės susipažįsta, tuokiasi, nemažai jų jau ir augina vaikučius“, – neslepia pasididžiavimo puikiai veikiančia sistema R. Rizgelis.

Susitikus su viena šių porų iškart pakeri jos komunikabilumas. Pirmiausia į akis krinta tai, kad mitas, jog porų internete ieško kompleksuoti ir negražūs žmonės – yra laužtas iš piršto. Laurynas ir Marija – pora, vienas kitą radusi šioje pažinčių svetainėje, iškart patraukia akį ir sužavi savo komunikabilumu.

Vienas kitą atradę pažinčių svetainėje darnipora.lt, jie iki šiol negali patikėti savo laime. Jausmams įsiliepsnoti nesutrukdė net atstumas. Marija – iš Radviliškio, o Laurynas – iš Vilniaus. Pirmą kartą susitikę pajūryje kurį laiką jie važinėjo vienas pas kitą, o dabar jau kūrena jaukų šeimos židinį naujame name.

Paklaustas apie portalą darnipora.lt Laurynas neslėpė jo portalo išskirtinumo: „Portale darnipora.lt, kiek man teko pažinti, išties yra šiek tiek kitokie žmonės nei kitose pažinčių svetainėse, nes čia jie labiau orientuoti į tai, kam iš tiesų tas puslapis skirtas – ar susirasti bendraminčių, ar porą, ar meilę… Čia tiesiog renkasi rimtesni žmonės“, – sako laimingai vedęs vyras.

Atsisveikindamas Laurynas deda tašką mano dvejonėms: „Kartais kompiuteris gali labai smarkiai palengvinti gyvenimą, jei jį teisingai naudosi. Visai patogiai mums su Marija čia ir išėjo…“

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt