Robertas Kalinkinas: „Žiemos šventės – nuostabi proga rengtis ryškiau”

Lucia Danes - -
Robertas Kalinkinas: „Žiemos šventės – nuostabi proga rengtis ryškiau”

Praeitą savaitę dizaineris Robertas Kalinkinas surengė šventinę fotosesiją, į kurios užkulisius patekti galėjo kiekvienas norintis. Fotosesijoje dalyvavę modeliai, tarp kurių buvo ir TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė bei Mis Lietuva 2008 Gabrielė Martirosianaitė, demonstravo šventiniam periodui tinkamus rūbų ir įvaizdžio derinius – nekasdieniškas sukneles, ryškesnes detales, šmaikščias šukuosenas.

„Fotosesija vyko prekybos centre „Mada“ esančioje Audinių galerijoje. Manau, kaip ir daugelis dizainerių, turiu neišsenkantį potraukį medžiagoms, audinių faktūroms, tad suguldyti vilnos ar šilko rulonai man – idealus fonas,”- apie renginio užkulisius pasakojo dizaineris.

Audinių galerija pasirinkta neatsitiktinai – būtent iš čia atkeliavo dauguma dizainerio pavasario/vasaros kolekcijos audinių. Robertas sako itin vertinąs darbą su Lietuvos gamintojais ir norįs toliau tęsti bendradarbiavimą su lietuviškos tekstilės pramonininkais: „Be galo didžiuojuosi, kai tenka siųsti užsakytą rūbą į užsienį, o aš galiu uždėti etiketę „Made in Lithuania”.

Į pačios fotosesijos užkulisius buvo pakviesti ir žurnalistai, ją galėjo stebėti ir prekybos centro lankytojai. „Taip retai kas daro, nes nuotraukų ar video atsiradimo ištakos dažniausiai neviešinamos. Viens du – ir yra rezultatas, tačiau retas pašalinis žmogus žino, koks juodas darbas yra nuotraukų gamybos procesas”, – užkulisių veiksmą išduoda R. Kalinkinas.

Vidury vienos parduotuvės išvertęs maišą dirbtinio sniego, Robertas Kalinkinas juokiasi, kad už šį norą atidirbo su kaupu: „Pats išpyliau, pats ir rinkau, po kruopelę. O tų kruopelių pasiutusiai daug buvo. Rūbus teko „iššukuoti” lipnios juostos rulonėliu.”

Plaukų stilių kūręs žinomas kirpimo meistras Valerij Gigevič šįkart parinko žaismingas šukuosenas: kaspinus iš plaukų, asimetrišką „ponytail” tipažą: „Susukti holivudines garbanas paprasta, bet taip nuobodu – norėjome parodyti, kad per šventes irgi galima savo stiliui suteikti šarmo, netikėtumo, linksmos autoironijos”.

R. Kalinkinas idėją susumuoja lakoniškai: „Visa ši nuotrauka kalba apie gerą nuotaiką, pasižaidimą su savo išvaizda, įvaizdžiu – kol esi jaunas, gali sau leisti daugiau ir to nereiktų bijoti. Jei per Naujuosius aprangos kodas neįpareigoja, tuomet atsipalaiduokite ir pasidžiaukite! Kita vertus, tai gera proga pasipuošti, švęsti ir tuo mėgautis. Šią naktį niūrius kasdienius apdarus palikite namie.”

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt