Rožinė Lady Gaga puošia "Vogue"

Olivia Morelli - -
Rožinė Lady Gaga puošia "Vogue"

Trumpų rožinių plaukų perukas, nubalinti antakiai, dramatiškas lūpdažis ir atvira, graikiško stiliaus „Haider Ackermann“ suknelė – štai taip atrodydama, beveik neatpažįstamai savo stilių pakeitusi ekscentriškoji Lady Gaga įsitaisė „Vogue US“ kovo numerio viršelyje. Dainininkė, priešais fotografo Mario Testino obejktyvą demonstruodama Aukštosios mados kūrinius, taip pat papuošė keletą žurnalo puslapių, o trumpame interviu žurnalui pasakojo apie nepaprastą ryšį su gerbėjais, savo naująjį albumą „Born This Way“ bei negailėjo sau komplimentų.

„Kalbant grynai iš muzikinės pusės, manau, kad esu talentinga artistė. Turiu bene geriausią balsą visoje industrijoje. Rašau geriausias dainas. Tiesa, nepasakyčiau, kad esu tobula šokėja, bet viskas, ką aš darau – darau tikrai gerai. Ir nemanau jog šitaip pasitikėti savimi yra kažkas blogo“.

„Dainą „Born This Way“ parašiau per dešimt minučių. Tuomet atėjo didžiulis įkvėpimas, tiesiog negalėjau sustoti rašyti. Naujajame septyniolikos dainų albume taip pat pasirodys tokie gabalai kaip “Hair”, “Bad Kids”, “Americano”, “Government Hooker” ir antrasis singlas “Judas”.

„Kartais, kai būnu scenoje jaučiuosi taip lyg mylėčiausi su savo fanais. Jie – vieninteliai visame pasaulyje, kurie gali mane priversti šitaip jaustis“.

„Savo gerbėjų minioje atpažįstu save. Aš taip pat buvau labai bloga, maištinga, keista mergaitė ir, tiesą sakant, vis dar esu. Bėgimai iš namų, trankymaisi po klubus, alkoholis, narkotikai, vyresni vyrai, jaunesni vyrai – visa tai man nesvetima. Žiūriu į savo fanus ir per kiekvieną koncertą matau vis daugiau juodo akių pieštuko, laisvės ir „man nusispjauti ant kietuolių mokykloje“ požiūrio“.

„Mokykloje iš manęs tyčiojosi ir juokėsi, bet spėkit kas garsiausiai juokiasi dabar. Aš! Juk esu „Vogue“ viršelyje!“.

Rožinė Lady Gaga puošia „Vogue“

Rožinė Lady Gaga puošia „Vogue“

Rožinė Lady Gaga puošia „Vogue“

Rožinė Lady Gaga puošia „Vogue“

Rožinė Lady Gaga puošia „Vogue“

Rožinė Lady Gaga puošia „Vogue“

Rožinė Lady Gaga puošia „Vogue“

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt