Rudens topas - aksomas

Olivia Morelli - -
Rudens topas - aksomas

Šių metų ruduo ir žiema į spintas sugrąžins drabužius iš aksomo. Žymiausi pasaulio dizaineriai atidavė duoklę šiam rafinuotam audiniui ir iš jo sukūrė daugybę įvairiausių modelių.

Priglundantis prie kūno ir subtiliai pabrėžiantis seksualumą audinys tinka bet kokiai progai. Kasdien dėvėdama aksomo kelnes, švarkelius, kostiumėlius, liemenes ar sarafanus atrodysi ne tik klasiška ir labai moteriška, bet ir išsiskirsi iš minios ir taip atkreipsi į save dėmesį. Apsivilkusi ilgą ar trumpą aksomo suknelę arba pasirinkusi aksomo palaidinės ir sijono derinį, prie kurių priderinsi prabangius aksesuarus, atrodysi puošniai ir sužibėsi bet kuriame vakarėlyje. Tad drabužiai iš aksomo tinka tiek kasdienai, tiek šventei su draugais ar net raudonojo kilimo iškilmėms.

Rudens ir žiemos sezono kokteilines ar itin puošnias sukneles iš aksomo sukūrė Rochas ir Giorgio Armani mados namai. Nemažai įspūdingų vakarinių suknelių iš karališko audinio pristato ir Nanette Lepore. Žavius aksominius švarkelius ir kostiumėlius į savo kolekcijas įtraukė dizaineriai Ralph Lauren, Anna Sui ir Zac Posen. Na, o kokius aksesuarus (pav. aukštakulnius batelius, delninukes, galvos apdangalus, skareles ar kaklo papuošalus) geriausia derinti prie aksominių drabužių pataria Jill Stuart ar Alexander Wang.

Dizaineriai kviečia eksperimentuoti spalvomis ir rinktis ne tik įprastos juodos ir rudos, bet ir raudonos, oranžinės, rožinės, alyvinės bei mėlynos spalvų aksomo audinius. Iš jų pasiūti drabužiai paįvairins garderobą ir atrodys itin madingai. Daugiau idėjų – nuotraukose.

Rudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomasRudens topas – aksomas

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt