Rudens/žiemos mados topas - kailis

Jake Doe - -
Rudens/žiemos mados topas - kailis

Kad ir kaip nervuotųsi ir pyktų PETA atstovai, tačiau vargu ar jie galės pasipriešinti mados grandų diktuojamoms šio sezono madoms. Stebėdami garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymus, galėjome įsitikinti, kad 2009/2010 metų rudenį ir žiemą kailis vis dar bus svarbus akcentas moterų spintose. Mados kūrėjai šiemet siūlo daugybę variacijų kailio tema, su kuriomis ir kviečiame susipažinti.

Apskritai, kailių tendencijos nuo praėjusių metų nėra daug pakitusios, mat vis dar vyrauja tradicinė spalvų gama. Štai ištikimi kailio gerbėjai, Fendi mados namai, šį sezoną siūlo minkštus, šviesiai pilkos spalvos kailinukus. Juodai spalvai išlieka ištikimas ekscentriškasis britų dizaineris Gareth Pugh bei Lanvin ir Givenchy. Beje, pastarieji mados namai siūlo itin originalų ir moterišką drabužį – iš kailio pasiūtas sukneles. Nepamirškite savo simpatijų atiduoti ir rudai spalvai bei visiems jos atspalviams. Šiemet jai neliko abejingi Christian Dior ir D&G, kurie kviečia nešioti kailines liemenes, apykakles bei apsiaustus.

Žinoma, šiais metais dizaineriai mados aistruolėms pateikė ir siurprizą – spalvingus, iš minios padedančius išsiskirti, kailinukus bei įvairius aksesuarus. Michael Kors, Thakoon bei Marios Schwab šį rudenį ir žiemą dailiosios lyties atstoves ragina būti šiek tiek nenuspėjamoms ir ekstravagantiškoms. Mados kūrėjų manymu, niekas kitas geriau nepakels nuotaikos šaltomis dienomis kaip leopardo raštais išmarginti, ryškiaspalviai – geltoni, raudoni, dangaus mėlynumo, alyviniai – kailiniai ar stilinga kepurė. Truputėlis žaismingumo ne tik pagyvins klasikinį drabužėlį, bet taip pat atrodys itin madingai.

Rudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailisRudens/žiemos mados topas – kailis

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt