Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Gabriel E. Hall - -
Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Praeitais metais Miuccia Prada, pristatydama Miu Miu rudens kolekciją, ant podiumo pademonstravo daugybę asimetriškų paltų bei švarkų variacijų, padabintų kailio akcentais, suknelių bei sijonų žemiau kelių, prie kurių derino kojines (kainuojančias apie tūkstantį litų), gausiai dekoruotas įvairiais blizgučiais ir kristalais. Šiųmetinėje kolekcijoje prabangiųjų kojinių nebeliko, o sijonų bei paltų ilgis sutrumpėjo perpus. Kviečiame pasigrožėti žaismingais Miu Miu kūriniais šaltajam sezonui 2010/2011.

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Miuccia Prada niekada nekrimto dizaino ar mados mokslų, tačiau gavusi politinį išsilavinimą, būsimoji mados intelektualų lyderė, pradėjo savo modeliuotojos karjerą 1978-aisiais iš senelio perėmusi itališkų odos gaminių šeimos verslą. Neilgai trukus, neveltui mados genijumi vadinama Prada ėmė iš pagrindų keisti žmonių požiūrį į aprangą ir stilių. Viskas prasidėjo nuo legendinio minimalistinio juodo nailono krepšio, visą dešimtąjį dešimtmetį kabojusio ant kiekvienos save gerbiančios fashionistos peties, pelniusio Pradai šlovę ir pripažinimą. Per trumpą laiką novatoriška ir išradinga Miuccia, padedama savo apsukraus vyro, neaiškaus likimo šeimos įmonę pavertė garsia, sėkminga bei didžiulį pelną nešančia kompanija.

Dizainerė ne kartą yra sakiusi, kad Prada kolekcijas kuria stipriai, nepriklausomai, savimi pasitikinčiai, visada turinčiai tvirtą nuomonę ir darančiai tai ką nori, moteriai.

Miu Miu prekinis ženklas – tai dukterinė Prada mados namų linija. Įkurta 1992-aisiais ir pavadinta vyriausiosios dizainerės Miuccios Prados pravarde, unikalaus ir kontrastingo stiliaus, jaunoms moterims skirta Miu Miu linija akimirksniu išpopuliarėjo visame pasaulyje. 2006-ais metais Miu Miu perkėlus iš Milano į pasaulio mados sostinę Paryžių, kolekcijos neabejotinai pakilo į kitą lygį, tačiau pasak pačios Miuccios, įvykus tokiems pasikeitimams, nemažiau svarbu buvo išlaikyti Miu Miu šarmą; žaismingą, seksualų, mergaitišką ir kiek provokuojantį savitą prekinio ženklo stilių.

„Tai, ką kuriu Miu Miu, niekada netiktų Pradai. Miu Miu – tai spontaniškumas, mažos, išdykusios mergaitės, gyvenančios manyje išraiška. Miu Miu visada jausmingesnė, madingesnė nei Prada. Miu miu stilius – lengvas ir laisvas. Visiškai nerimtas. Nors laikoma, kad Miu Miu linija yra skirta jaunesniems žmonėms, esmė netgi ne amžiuje. Svarbiausia – jaunatviška, vėjavaikiška dvasia, nuotaika, idėja“, – savo dvi mados linijas lygina garsioji kūrėja.

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

2010-ųjų rudens Miu Miu mados paradą atidarė rusvaplaukė, didžiaakė putlių lūpų savininkė manekenė Lindsey Wixson, puikiai įkūnijanti Miuccios Prados išgalvotą lėlės įvaizdį šiųmetinei kolekcijai. Ir iš tiesų, modeliai atrodė kaip tobulos lėlės – mergaitiški, gausiai kaspinėliais bei gėlėmis dekoruotų drabužių siluetai, itin puošnūs, beveik pasakiški bateliai bei makiažas (pagrindinis akcentas – oranžinai ir violetiniai šešėliai).

Kolekciją neabejotinai įkvėpė 7-tas, 8-tas dešimtmečiai su kultine Twiggy priešakyje. Siauri, trumpi mini varpelio drabužių siluetai atidengė bei itin paryškino ilgas modelių kojas, kas ir tapo pagrindiniu kolekcijos akcentu.

Dažnai mėgstanti derinti nesuderinama, Miucia Prada neatsispyrė tokiai pagundai ir šįkart. Stori, masyvūs, griežti audiniai, patekę į dizainerės rankas virto žaismingais, seksualiais, romantiškais drabužiais. Juoda, violetinė, oranžinė spalvos. Rimtumas ir vėjavaikiškumas, minimalizmas ir romantika, kuklumas ir puošnumas – visa tai ir dar daugiau Miu Miu rudens/žiemos 2010 kolekcijoje.

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

Ruduo/žiema 2010: Miu Miu

photo: Marcio Madeira

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt