"Seksas ir miestas" padeda mesti svorį

Ugnius Kiguolis - -
"Seksas ir miestas" padeda mesti svorį

Legendinio serialo „Seksas ir miestas“ herojėms taip patiko pasirodymas kino ekrane, kad jos sumanė sugrįžti. Praėjusiais metais pasauliui pristatytas filmas su visada žavingomis Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ir Cynthia Nixon sulaukė didžiulio merginų ir moterų susidomėjimo. Tad filmo kūrėjai nusprendė ilgai nelaukti ir žiūrovams pristatyti antrą jo dalį, kurią ketinama parodyti kitų metų vasarą. Jau prasidėję filmavimai ir fotosesijos tarsi pasufleruoja, kad nemirtingos filmo aktorės šį kartą liks neabejingos pašėlusiam ir spalvingam 80 – ųjų stiliui.

Neabejojama, jog filmo herojės dar kartelį taps stiliaus diktatorėmis, jos dalinsis savo romantinėmis svajonėmis bei seksualinėmis fantazijomis ar be saiko pildys savo batelių kolekcijas. Beje, ar kada nors pagalvojote, kad šios nepailstančios moterys ne tik gali duoti naudingų patarimų kaip atrodyti stilingai, bet jos taip pat gali padėti jums numesti svorio? Tai įsiaiškino ne kas kitas, kaip pati podiumo deivė – amerikiečių sumerpodelis Tyra Banks.

Vartant žurnalų puslapius ar stebint garsųjį amerikiečių realybės šou „America’s Next Top Model“, tiesiog neįmanoma nepastebėti pagražėjusių Tyra Banks kūno linijų. Per vieną savo pokalbių laidą garsi moteris prasitarė, jog jai susigrąžinti supermodelio figūrą padėjo būtent kultinis serialas „Seksas ir miestas“.

„Aš atsikračiau svetainėje sofos ir vietoj jos pasistačiau bėgimo takelį. Ant jo ir žiūriu serialą „Seksas ir Miestas“. Mano mankšta trunka 30 minučių – būtent tiek, kiek tęsiasi viena serialo serija“, – savo efektyvios dietos paslaptį atskleidė Tyra Banks.

Nepaisant pagražėjusių formų, supermodelis prasitarė, jog jai nelabai patinka, kad jos proporcijų svyravimai yra pe baliavos aptarinėjami žiniasklaidos atstovų.

„Žiniasklaidoje buvo pradėtos rodyti nuotraukos prieš ir po svorio numetimą. Pasijaučiau tarsi eksponatas, nes aš visai nesistengiau paskelbti pasauliui, kad aš sulieknėjau ir tapau sveikesnė“, – atviravo garsi moteris.

„Seksas ir miestas“ padeda mesti svorį

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt