„Seksas ir miestas“ povakario bateliai

Alice Woods - -
„Seksas ir miestas“ povakario bateliai

Susijuokėte arba klausiamai pakėlėte vieną antakį?„Seksas ir miestas“ smagus filmas, bet kas per povakaris ir kuo tai susiję su batais?

Afterparty (tiesioginis vertimas iš anglų kalbos: po vakarėlio) kalbininkai siūlė vadinti gražiu lietuvišku žodžiu – dūzgės, tačiau galiausiai priėmė sprendimą vakarėlio pratęsimą vadinti povakariu.

Povakaris prasideda, kai vakarėlis klube tampa nuobodus, nakčiai įsibėgėjant atsiranda pernelyg daug žmonių, o skirstytis anksti nesinori… Sprendimas yra susirinkti bičiulius ir toliau švęsti gyvenimą namuose – atsikimšti gero vyno butelį ir įsisupus į bičiulių plepalus pasitikti saulėtekį savo namų terasoje.

Akivaizdu, kad povakario linksmybes ir klubą skiria atstumas, kuris ir yra priežastis pakalbėti apie batus. Australų prekinis ženklas „Redfoot“ moterims, kurios vakarėliuose avi aukštakulnius, sukūrė povakario batelius. Patogus apavas susilanksto ir telpa į nedidelį maišelį, kurį patogu nešiotis rankinėje, tad skausminga kelionė namo avint batelius aukšta pakulne tampa praeitimi.

Žinoma, kad moterys savo aukšakulnius myli – jie padailina eiseną, priverčia pasitempti ir suteikia pasitikėjimo savimi, tačiau visą vakarą atšokus klube nuostabioji 12 centimetrų pakulnė tampa keiksmažodžiu, prakeiksmu ir baisiausiu kankinimo įnagiu, o po vakarėlio vieninteliu moters troškimu tampa kuo greičiau nusispirti batus. Australai siūlo batus nusiauti vos išėjus iš klubo, o kad netektų eiti basomis tereikia iš rankinės išsitraukti ir išsilankstyti savo povakario batelius.

„Seksas ir miestas“ povakario bateliai

Batelių patogumą įvertino ir kultinė „Sekso ir miesto“ ketveriukė – moteriška draugyste bei meile gyvenimui spinduliuojančios herojės antrojoje filmo dalyje avi „AfterParty Shoes“. Australai taip pat sukūrė jųvardais pavadintus patogiuosius, sulankstomus batelius, kurie atspindi personažų asmenybes.

„Seksas ir miestas“ povakario bateliai

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt