Seksualiausių moterų 100-uke - Vyras!

Linas Kiguolis - -
Seksualiausių moterų 100-uke - Vyras!

Tradicinį „FHM“ seksualiausių moterų 100-uką vainikavo garsi britų manekenė ir aktorė Rosie Huntington-Whiteley, tačiau daugiausiai dėmesio rinkimuose susilaukė 98-ojoje vietoje atsidūręs vaikinas (!) – Andrej Pejic. Nors visas mados pasaulis puikiai žino jog viena ryškiausių jo žvaigždžių, androginiškas modelis Pejic yra vyras, tai nesutrukdė žurnalo skaitytojams išrinkti ilgaplaukį supermodelio figūros savininką „viena patrauklaiusių pasaulio moterų“, aplenkusiu garsiąją daininkę Lady Gagą bei „Victoria’s Secret“ modelį Izabel Goulart.

Šiaip ar taip, daugiausia triukšmo mados pasaulyje kilo ne dėl pačio fakto jog vaikinas pateko į gražiausių moterų 100-uką, bet rinkimus surengusio vyrų žurnalo „FHM“ reakcija į tokį skaitytojų, kurių didžioji dalis yra vyrai, akibrokštą. Nors įžeidžiantys, šovinistiškų pažiūrų žurnalistų komentarai, kuriuose jis netiesiogiai kaltinamas savo lyties slėpimu, vadinamas „daiktu“, „profesionaliu persirenginėtoju moterimi“ bei išjuokiamos jo ambicijos užkariauti „Victoria’s Secret“ podiumą, dėl didžiulio skaitytojų nepasitenkinimo neseniai buvo pašalinti iš leidinio svetainės, jie vis dar skrajoja internete.

„Pikti ir negatyvūs nepilnavertiškumo kompleksų kamuojamų „FHM“ žurnalistų komentarai tik įrodo jog jie turi psichologinių problemų. Taip, Andrej pateko į „seksualiausiųjų sąrašą“, taigi kodėl jiems tiesiog nesusitaikius su tuo faktu, kad jų skaitytojai mano jį esant patraukliu?“, – retoriškai klausia modelio atstovas Matthew Anderson, – „Net neabejoju jog daugybė moterų mano jog Angelina Jolie yra seksuali ir esu įsitikinęs, kad „Women’s Weekly“ dėl to nekiltų jokių rūpesčių. „FHM“ reikia suaugti“.

Andrej Pejic – androginiškas (turintis abiems lytims būdingų bruožų) serbų kilmės modelis, kurį atrado jam dirbant „McDonald’s“ restorane. Dizainerio Jean Paul Gaultier mūza vaikino pavidalu, šiais metais, demonstruodamas ir vyriškas, ir moteriškas kolekcijas, sėkmingai užkariavo mados industriją bei itin daug dėmesio susilaukė po to, kai ant podiumo pasirodė vilkėdamas vestuvine suknele. Modelis nėra pasidaręs jokių operacijų, tiesa, ne kartą juokavo jog tokių priemonių griebtųsi tik dėl galimybės pasivaikščioti blizgančiu „Victoria’s Secret“ podiumu. „Aš labai laimingas turėdamas galimybę demonstruoti ir vyriškus, ir moteriškus apdarus. Kartais aš jaučiuosi labiau vaikinu, o kartais – labiau mergina. Esu tikras jog dauguma žmonių mane laiko moterimi, bet aš dėl to jau nebekvaršinu sau galvos. Savo kailyje jaučiuosi puikiai ir nemanau jog mano išvaizda yra neįprasta“ , – atvirauja lyčių stereotipus paneigiantis modelis.

Vienintelis visos „FHM“ istorijos komentaras iš pačio Andrej Pejic pusės buvo paviešintas jo Twitter’yje ir skambėjo būtent taip: „98?“.

Seksualiausių moterų 100-uke – Vyras!

Dar vienas, gana absurdiškas, skandalas mados pasaulyje: žurnalo „Dossier“ viršelyje atsidūręs apsinuoginęs Pejic knygų parduotuvių tinklui „Barnes & Noble“ pasirodė per daug seksualus – todėl buvo nuspręsta cenzūruoti nuogą vaikino krūtinę!

„Žurnalo viršelyje – vaikino, apnuoginta krūtine, nuotrauka. Juk toks vaizdas tikrai yra gana įprastas, todėl manau jog šis Pejic atvaizdas cenzūros nenusipelnė, tačiau galima įsivaizduoti, kodėl jie taip padarė“, rašoma HuffPost Style straipsnyje, – „Ir tai jog šis viršelis cenzūruojamas tik JAV – tikrai nėra atsitiktinumas. Matyt, jis privertė kai kuriuos amerikiečius pasijusti nejaukiai, jie visiškai susipainiojo. Tačiau tuo šis viršelis ir yra įdomus: jis meta iššūkį tradiciniams stereotipams apie lyčių vaidmenis. Jis pusnuogis, akivaizdu jog vaikinas, tačiau jo veidas atrodo kaip moters, labai gražios moters. Šioje nuotraukoje Andrej, galima sakyti, įkūnija ir vyrą, ir moterį kartu. Būtent tai ir yra įdomiausia“.

Seksualiausių moterų 100-uke – Vyras!Seksualiausių moterų 100-uke – Vyras!

Seksualiausių moterų 100-uke – Vyras!Seksualiausių moterų 100-uke – Vyras!

Seksualiausių moterų 100-uke – Vyras!

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt