Seksualioji Georgia nusimetė drabužius

Lucia Danes - -
Seksualioji Georgia nusimetė drabužius

Jauniausioji Micko Jaggerio ir Jerry Hall dukra GEORGIA MAY JAGGER į mados pasaulio viršūnes kyla milžinišku greičiu. Šiemet per Didžiosios Britanijos mados renginį „British Fashion Awards“ ji buvo pripažinta „Metų modeliu“. Mergina susižavėjo ir pats mados kaizeris Karlas Lagerfeldas. Georgia May Jagger dalyvavo naujos „Chanel Cruise 2010“ kolekcijos pristatyme, o taip pat nusifotografavo jai skirtame kataloge. „Panelė Jagger yra šiandienos mergina. Ji visiškai tinka „Chanel“ mados namams“, – žurnalistams tą kartą pasakojo K. Lagerfeldas.

Neseniai Georgia May Jagger trečią kartą tapo garsios džinsų kompanijos „Hudson“ 2010 m. rudens – žiemos sezono reklamos veidu. Aštuoniolikmetė mergina sudalyvavo itin seksualioje fotosesijoje, kurios metu apsinuogino prieš fotografo Mario Sorrenti objektyvą. Beje, vienoje nuotraukoje ji pozavo kartu su modeliu Josh Beech. Intriguojantys kadrai, kuriuose šviesiaplaukė pasirodo vien tik su tamsiais aptemptais džinsais, tarsi įrodo, jog ji iš tiesų suaugo.

„Hudson“ džinsų, kurie yra itin populiarūs tokių žvaigždžių kaip Angelina Jolie, Cameron Diaz, Sienna Miller ar Jennifer Aniston tarpe, gamintojai neabejoja, kad naujoji jų reklama su pikantiškais Georgia May Jagger vaizdais atneš didelę sėkmę ir padidins pačių džinsų perkamumą. „Ši mergina yra roko aristokratijos dalis ir mes norėjome perteikti jos anglišką rokenrolo dvasią, jos asmenybę“, – pagiriamųjų žodžių modeliui negailėjo „Hudson“ atstovė.

Seksualioji Georgia nusimetė drabužiusSeksualioji Georgia nusimetė drabužiusSeksualioji Georgia nusimetė drabužiusSeksualioji Georgia nusimetė drabužius

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt