Seksualūs Hervé Léger maudymosi kostiumėliai

Ugnius Kiguolis - -
Seksualūs Hervé Léger maudymosi kostiumėliai

Šią vasarą dizaineriai kviečia pasimėgauti stilingomis maudynėmis jūroje pristatydami naujas ir viliojančias maudymosi kostiumėlių kolekcijas. Garsių mados atstovų – Victoria’s Secret, Agent Provocateur, Luiza Bonadiman, La Perla, Rampage bei daugelio kitų – paplūdimio drabužėliai kaitina ne vieno kraują. Žaismingi, romantiški ir be galo seksualūs vientisi arba atskirų dalių maudymosi kostiumėliai dažniausiai yra puošiami raukinukais, kaspinėliais, nėriniais arba įvairiaspalviais dekoratyviniais akmenukais. Kolekcijose taip pat vyrauja šį sezoną itin madingi gėlių ornamentai, iškirptos detalės bei įvairūs egzotiniai ir gentiniai motyvai.

Kai dizaineriai pažeria visą aibę tokių stiliaus „perliukų“, atrodo, kažko originalesnio ir labiau netikėto net ir nesugalvosi. Visgi, Herve Leger mano kitaip! Savo naujoje paplūdimio kolekcijoje mados namai šalia šios bendros ir spalvingos maudymosi kostiumėlių tendencijos pristato ir keletą sugebančių nustebinti sprendimų.

Seksualūs Hervé Léger maudymosi kostiumėliai

Herve Leger maudymosi kostiumėliai yra puikus pasirinkimas, jei norite sulaukti ypatingai daug dėmesio. Vilkėdamos dizainerio Max Azria kurtus dizainus jūs neabejotinai spindėsite seksualumu ir originalumu. Maudymosi kostiumėliuose yra pasiūti iš įvairiomis kryptimis iškarpytų juostų, kurios itin primena…. medicininį elastinį tvarstį! Įvairaus pločio juostų variacijos suteikia daug laisvės, žaismingumo ir ekspresyvumo. Dizaineris paįvairina savo kolekciją nuotaikingais spalviniais sprendimais. Šalia klasikinių juodos arba baltos spalvų kolekcijoje vyrauja ir kūno spalvos, raudoni bei metalo žvilgesio atspalviai.

Seksualūs Hervé Léger maudymosi kostiumėliai

Taigi, nenorite nėrinių ir gėlių? Tuomet Herver Leger by Max Azria 2009 naujos pavasario/vasaros kolekcijos darbai – kaip tik jums!
[jimage 82456 361 526] [jimage 82457 320 480] [jimage 82458 320 480] [jimage 82459 320 480] [jimage 82460 320 480] [jimage 82461 320 480]

Seksualūs Hervé Léger maudymosi kostiumėliai

Seksualūs Hervé Léger maudymosi kostiumėliai

[jimage 90318 450 487] [jimage 90319 361 526]

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt