Sensacija: drabužiai iš plaukų

Gabriel E. Hall - -
Sensacija: drabužiai iš plaukų

Pažvelgus į šių metų garsių dizainerių kolekcijas tikriausiai būtų sunku nustyti aiškias kryptis ir apibrėžti tendencijas. Vieni mados kritikai šlovina spalvų grįžimą, kiti – pareiškia, kad aukščiausias populiarumo pozicijas vis dar išlaiko juoda, pilka bei ruda spalvos. Atrodo, jog mada tapo visiška laisve kiekvienam. Nesvarbu, ar pasirinksi rūstų rokerišką, ar elegantišką ir rafinuotą įvaizdį – vienu ir kitu atveju atrodysi madingai.

Atrodo, jog šiemet mados kūrėjai tarsi pasidalijo į tris stovyklas. Vieni išlieka optimistiški bei žaismingi ir tai įrodo jų darbuose dominuojančios ryškios spalvos ir raštai. Kiti dizaineriai daugiau galvoja apie taupumą, todėl jų kolekcijose karaliauja praktiški, klasikinių spalvų drabužiai. Na, o į trečiąją dizainerių stovyklą susirenka kiek pakvaišę, jokiems nusistovėjusiems standartams nepaklustantys ir šokiruoti mėgstantys mados atstovai. Būtent apie juos šiandien ir pakalbėkime.

Besidomintys mada tikriausiai dar prisimena ekstravagantiškojo dizainerio Alexander McQueen originalią ir drąsią šių metų rudens/žiemos sezono kolekcijos pristatymą. Klouno lūpomis išdažytos ir neįprastais aksesuarais – skardinėmis, ratais ar skėčiais – pasipuošusios manekenės turėjo įstrigti atmintyje ilgam. Vakar pasibaigusi Londono madų savaitė parodė, kad šis beprotiškas chaosas vis dar tęsiasi. To pavyzdys – prancūzų plaukų dizainerio Charlie Le Mindu 2010 metų pavasario/vasaros sezono kolekcija.

Sensacija: drabužiai iš plaukų

Praėjusį sezoną vienos manekenės galvą sumanęs papuošti iš pelių pasiūta kauke, šį kartą šmaikštusis dizaineris pristato plaukuotą kolekciją „Girls of Paradise“. Suknelės, bateliai, rankinės, „šešiaakiai“ akiniai – viskas pagaminta iš plaukų! Taigi saugokit garbanas, nes tai gali tapti kito apsirengimu!
[jimage 82857 400 489] [jimage 82858 322 500] [jimage 82859 355 500]

Sensacija: drabužiai iš plaukų

[jimage 86360 313 500]

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt