Septynios modelių įvaizdžio smulkmenos

Linas Kiguolis - -
Septynios modelių įvaizdžio smulkmenos

Gražuolės, kurias matome ant podiumo išsiskiria ne tik lieknomis figūromis, ūgiu bei nepriekaištinga oda – daugelis modelių turi puikų stiliaus pojūtį. Stebėdami šių merginų gatvėje dėvimus drabužius dažną modelį matome apsitempus siaurais džinsais, atsainiai užsimetus odinę striukę bei avint sunkiais batais, tačiau neretai jos renkasi lengvų audinių sukneles ar figūrą paryškinančius švarkelius, tad sunku apibrėžti jų stilių.

Kita vertus, nepriklausomai nuo drabužių, daugelio modelių makiažo pasirinkimas bei šukuosenos paprastai yra panašios ir būtent šios įvaizdžio smulkmenos sukuria „modelišką“ išvaizdą. Nusižiūrėjus būdingiausias detales nesunku sukurti podiumo deivės paveikslą.

1. Dūminis akių makiažas

Septynios modelių įvaizdžio smulkmenos

Tereikia akių pieštuko, tamsių atspalvių šėšėlių bei tušo. Tiesiog prisiminkite, kad nereikia juodu pieštuku apvesti akių, pakanka tamsios linijos ant viršutinio voko. Norėdamos, kad jūsų akys atrodytų dar išraiškingiau verčiau rinkitės pilkšvą ar tamsiai žalios spalvos akių pieštuką. Tokį makiažą dažnai renkasi Kate Moss.

2. Ryškus lūpdažis

Septynios modelių įvaizdžio smulkmenos

Juslingos raudonos ar šiek tiek mistiškos slyvų spalvos lūpos suteikia išskirtinumo net ir paprasčiausiam drabužių deriniui. Neperlenkite lazdos ir ryškiai pasidažykite tik lūpas, tegul jos būna pagrindinis akcentas, o akims pakaks tušo.

3. Skruostikauliai

Septynios modelių įvaizdžio smulkmenos

Daugelis modelių turi ypatingą kaulų struktūrą, tad papildomai ryškinti sruostikaulių joms nė nebereikia, tačiau jeigu jūsų atveju sruostikaulių beveik nesimato galite juos „iškelti“ makiažo pagalba. Pirmiausia, patamsinkite liniją esančią iškart po jūsų sruostikauliu – tam puikiai tiks bronzinio žvilgesio turinti pudra, kuri yra vienu tonu tamsesnė už jūsų makiažo pagrindą. Skaistalus tepkite ant sruostikaulio linijos bei jais šiek tiek prigesinkite pudrą. Šviesesniais skaistalais paryškinkite sruoskikaulių viršutines dalis. Išlikite subtilios ir „pataupykite“ savo makiažo priemones!

4. Kūno spalvos nagai

Septynios modelių įvaizdžio smulkmenos

Tiesa, prieš kelis sezonus modeliai nagus lakavosi tamsiomis spalvomis, tačiau vis dažniau merginos renkasi natūralias spalvas – išpuoselėti ir trumpai kirpti nagai nulakuoti bespalviu, kūno spalvos ar lengvo persikinio atspalvio laku atrodo labai subtiliai.

5. Palaidi plaukai

Septynios modelių įvaizdžio smulkmenos

Pastaruoju metu ant podiumo pasitaiko trumpaplaukių, kurios, turime sutikti, dirba itin sėkmingai, tačiau modelis daugeliui asocijuojasi su išpuoselėtais ir būtinai ilgais plaukais, kuriais, žinoma, norisi didžiuotis. Atskleisime jums receptą, kuris madingas Paryžiuje… majonezas! Taip, tiesiog majonezas. Savaime suprantama, kad labai kokybiškas, pageidautina gamintas namuose – užsitepate ant plaukų, paliekate dvidešimčiai minučių ir kelis kartus nuplaunate su šampūnu.

6. Kuodelis

Septynios modelių įvaizdžio smulkmenos

Dažno modelio plaukai vos nulipus nuo podiumo būna išvarginti ir išsausinti daugelio cheminių priemonių, kuriomis sukuriamos įspūdingos šukuosenos, tad belieka juos atsainiai susisukti į kuodelį. Taigi modeliai šią šukuoseną renkasi labiau dėl praktinių sumetimų, tačiau daugelis stileivų ją ėmė kopijuoti dėl atsainoko ir jaunatviško įvaizdžio.

7. Šypsena

Septynios modelių įvaizdžio smulkmenos

Suprantama, kad skamba juokingai, bet modelio profesijos atstovėms kasdien tenka bendrauti su daugybe skirtingų žmonių, o vos su jais susipažinus dažnai tenka kartu praleisti kelioliką valandų, tad sugebėjimas šypsotis ir atvirai bendrauti yra, be jokių abejonių, pagrindinis modelio atributas.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt