Serumas, brangesnis už deimantus

Ugnius Kiguolis - -
Serumas, brangesnis už deimantus

Viena yra naudoti kremą, kurio poveikį patvirtina dailūs reklamos modeliai ir visai kas kita naudotis tokiu, kuris apdovanotas Nobelio premija. Šio naujo serumo kūrėjai įvertinti už pasiekimus medicinos srityje, kai įrodė, kaip greitai viena iš sudedamųjų dalių padeda ląstelėms atsinaujinti. Be abejo, dėl šio poveikio Bioeffect EGF serumas nėra pigus – pardavinėjamas buteliukuose, kuriuose telpa maždaug šaukšto dydžio kiekis ir visa tai kainuoja apie 500 Lt. Ir ši suma jau pralenkė tikrų deimantų kainą. Gamintojai, atremdami pesimistinius kainos vertinimus, teigia, kad naudojant šį serumą nebereikia jokios kitos papildomos priemonės.

Šio efektyvaus serumo užtenka vos 2 lašų per dieną, kad pagrindinis epidermio augimo faktorius atnaujintų ląsteles. Su amžiumi odoje mažėja aktyviųjų proteinų, ko pasekoje gilėja raukšlės, o serumas jas tiesiog užpildo iš vidaus. Kitose panašaus poveikio kosmetikos priemonėse taip pat yra epidermio augimo faktoriaus, tačiau ne tokia didelė koncentracija kaip pastarajame.

Per pirmąją pardavimo dieną Jungtinėje karalystėje buvo nupirkta 2000 vienetų deimantams prilygstančio serumo. 60% pirkėjų jo įsigijo antrą kartą.

Mes pasidomėjome, ką apie jį mano jau išbandžiusios moterys, ir kaip visada nuomonių yra visokių. Vienos peikia kaip jokio poveikio neturintį snobiškai brangų produktą, kitos vertina labiau dėl drėkinamojo nei raukšlių naikinimo poveikio. Tiesiog kaip ir kiti panašaus poveikio produktai Bioeffect EGF serumas yra veiksmingiausias norint sumažinti pirmąsias raukšles, tuo labiau kad serumo naudojimas yra pigesnis variantas nei botulino injekcijos.

Serumas, brangesnis už deimantus

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt