Aksesuaras, šią vasarą puošiantis „fashionstas“

Lucia Danes - -
Aksesuaras, šią vasarą puošiantis „fashionstas“

Aksesuarai gali tapti puikiu įrankiu pagyvinti įvaizdį ir suteikti paprastam rūbų deriniui elegantišką akcentą. Šią vasarą ant „fashionistų“ kaklų nugulęs kaklo papuošalas yra auksinė grandinė.

Šis aksesuaras ypač patinka supermodeliui Rosie Huntington-Whiteley. Savo Instagram paskyroje ji dalinasi savo nuotraukomis, kuriose dažniausiai jos kaklą puošia auksinė grandinė. Taip pat stilistai įrodo, kaip nesunku yra jį priderinti prie kasdienės aprangos.

Prabangi auksinė grandinė Tiffany & Co parduotuvėje kainuoja 8,775 svarų. Tačiau nenorinčioms investuoti tūkstančių svarų į papuošalą, internete galima lengvai rasti įvairių panašių grandinėlių, ne auksinių, bet kainuojančių kur kas mažiau.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt