Skarų rišimas pagal Hermès

Lucia Danes - -
Skarų rišimas pagal Hermès

Kaip jūs nešiojate skaras? Atsainiai užsimetate ant pečių? Ar jaukiai susisiaučiate jomis? Arba apsivyniojate aplink kaklą?

Prancūzų mados namai Hermès siūlo daugybę būdų, kaip galima nešioti šilko skaras, tačiau pirmiausia truputis įspūdingos istorijos – mados namai, gyvuojantys jau 174 metus, garsėja itin prabangiais drabužiais, odos gaminiais ir neįtikėtinos kokybės šilko skaromis. Šilko gaminius savo klientėms šie mados namai pasiūlė 1928 – aisiais – anuomet šios skaros buvo dvigubai patvaresnės nei bet kurios kitos ir išsiskyrė savo spalvingais raštais. Šilko audinys buvo marginamas natūraliais augaliniais dažais – išpiešus reikiamas dalis vienu spalvų sluoksniu skara buvo paliekama džiūti ištisą mėnesį. Savo 100 metų jubiliejui prancūzų mados namai sukūrė tokia technika išpieštą skarą, kuri turi net 43 marginimo sluoksnius, taiga jos išpaišymas truko… tris su puse metų!

Stiliaus ir elegancijos ikonos, Monako princesės Grace Kelly vardu yra pavadinta viena geidžiamiausių Hermès rankinių, tačiau princesė buvo neabejinga ir šių mados namų kuriamiems šilko stebuklams – pasipuošusi šilko skara ji pozavo „Life“ žurnalo viršeliui, o ypatingą meilę Hermès kūrybai išreiškė net susilaužiusi ranką, kurią pasirišdavo būtent šiomis skaromis.

Kartu su pavasario/ vasaros kolekcija 2010/ 2011 – iesiems metams, Hermès pristatė ir kortelių, kuriose mokoma įvairiai rišti skaras, rinkinį. Vienoje iš kortelių tikrai yra parodyta, kad šios skarelės tinkamos pasirišti sulaužytą ranką – galbūt tai yra duoklė Monako princesei. Mes tikimės, kad šios kortelės jums niekada neprireiks ir siūlome pasinaudoti kitais prancūzų mados namų pasiūlymais bei išmokti dailiomis skarelėmis puošti ne tik savo kaklą ar pečius.

Skarų rišimas pagal HermèsSkarų rišimas pagal HermèsSkarų rišimas pagal HermèsSkarų rišimas pagal HermèsSkarų rišimas pagal HermèsSkarų rišimas pagal HermèsSkarų rišimas pagal HermèsSkarų rišimas pagal Hermès

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt