Skiriame dainą Valentino... ir jo mopsams

Ugnius Kiguolis - -
Skiriame dainą Valentino... ir jo mopsams

Legendinis Italijos dizaineris Valentino Garavani svarsto galimybę savo gyvenimą įamžinti Brodvėjaus miuzikle. Vyras Italijos leidiniui „La Repubblica“ prisipažino, kad ši idėja jam atrodo įdomi bei intriguojanti. 2008 – aisiais apie dizainerį jau buvo sukurtas dokumentinis filmas „Valentino: Paskutinis Imperatorius“, kuris parodė 45 metų mados namų retrospektyvą.

Dizaineris vasarą atsisveikino su mados pasauliu, priversdamas daugelį liūdnokai atsidusti, tačiau tiek jis, tiek ir jo bičiuliai bei pastabi žiniasklaida vyrą paskutiniuoju imperatoriumi vadino pelnytai – jis, Karl Lagerfeld bei Giorgio Armani laikomi paskutiniais savo eros kūrėjais. Jų sėkmingiausio laikotarpio metu mada buvo menkiau komercizuota ir labiau vertinama, kaip meno forma, o ne kaip galimybė parodyti statusą ar tiesiog apsirengti. Valentino pasitraukus jo mados namams ėmė vadovauti buvusi Gucci kūrybos direktorė Alessandra Facchinetti, o pirmuoju žingsniu į naująsias rinkas buvo parduotuvės atidarymas Pekine.

Pasitraukdamas Valentino teigė, kad „mados pasaulis dabar sugriautas. Man pasidarė gana nuobodu toliau būti pasaulyje, kuris man nieko nesako. Čia yra mažai kūrybiškumo ir per daug verslo“. Žinoma, dirbdamas jis visada buvo optimistiškas ir vis prisipažindavo meilėje moterims, kuri ir buvo jo kūrybos priežastis. Pradėjęs dirbti būdamas vos septyniolikos vaikinas įsitvirtino labai greitai, o galiausiai moterys pamilo jį – Jacqueline Kennedy Onassis, Audrey Hepburn, Julia Roberts ir daugelis kitų.

Šiandien Valentino daug keliauja, mėgsta plaukioti savo įspūdingo dydžio jachta, susitinka su draugais ir teigia, kad norėtų tapti sodininku, tačiau daugiausiai laimės jam teikia buvimas su šunimis – vyras ne kartą kalbėjo apie meilę savo šešiems mopsams, kurie beveik visada lydi savo šeimininką. Savo drabužių liniją jaunimui dizaineris šunelio garbei pavadino „Oliver“. Žiniasklaida, išgirdusi apie Valentino planus dėl miuziklo, meiliai juokaudama teigia, kad dizainerį galėtų vadinti George Harrison, tačiau svarbiausias klausimas yra – kas vaidins mopsus?

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt