Šortai – visoms!

Alice Woods - -
Šortai – visoms!

Kiek daug gali sugalvoti pasiteisinimų, kodėl nedėvėti šortų? Neturiu ilgų kojų, šortai netinka mano figūrai, aš per stambi, aš per plona, tai netinka mano amžiui… Užteks! Šortai, kaip ir bet kuris kitas drabužis, tinka kiekvienam, svarbiausia sutarti tokius, kurie tiks tau.

Mergina su apvalumais

Jei gali pasidžiaugti moteriškais apvalumais, tuomet tau idealiai tiks įdomaus dizaino šortais su įvairiausioms medžiagos klostėm, sluoksniavimu, palenkimais ir kitomis detalėmis. Visos šios detalės ir įdomus šortų dizainas ne tik padės paslėpti įvairius trūkumus, bet ir išryškins privalumus. Be to, ši figūra puikiai „užpildys“ visas medžiagos klostes ir tu neatrodysi kaip skęstanti medžiagos ir papuošimų gausoje.

Kitas puikus pasirinkimas yra platūs šilkiniai šortai. Apvalumai ir žvilgantis šilkas sukuria žaismingą ir tuo pačiu prabangų įvaizdį bei maskuoja įvairius netobulumus. Tačiau svarbu atminti, kad daugeliu atvejų margas šilkas merginoms su apvalumais bus geresnis pasirinkimas, nei vienspalvis.

Mergina su ilgomis plonomis kojomis

Neretai merginos ilgomis ir plonomis kojomis su šortais atrodo per liesos. Norint išvengti šios problemos geriausia rinktis ganėtinai plačius, šiek tiek ilgesnius standžios medžiagos šortus su kantu. Šie šortai sukurs vizualiai harmoningą figūrą bei nukreips dėmesį nuo itin plonų kojų.

Kitas puikus pasirinkimas – tai šią vasarą itin madingi šortais su įvairiausiais spaudiniais ir raštais. Stambesnės merginos tokiuose šortuose gali atrodyt keistai, todėl tokie vizualiai kojas trumpinantys šortai yra puikus pasirinkimas itin plonas ir ilgas kojas turinčioms merginoms.

Mergina su trumpomis kojomis

Kadangi tai yra visiškai priešingas atvejis anksčiau aptartam, tai ir šortų pasirinkimas turi kardinaliai skirtis. Idealiausia merginoms su trumpomis kojomis rinktis šortus aukštu liemeniu ir derinti juos su aukštakulniais. Šis derinys sukurs vizualiai ilgesnių kojų įspūdį ir figūra atrodys harmoningai.

Mergina su tiesia figūra

Jei negali pasigirti išraiškingais klubais ir turi berniukiško sudėjimo figūrą, tuomet geriausia rinktis šortus, kurie vizualiai platintų klubus ir sukurtų siauro liemens įspūdį. Tam puikiai tiks ties liemeniu susisegantys trumpi šortai plačia apačia bei įvairūs šortai su plačiomis kišenėmis šonuose.

Šortai – visoms!Šortai – visoms!Šortai – visoms!Šortai – visoms!Šortai – visoms!Šortai – visoms!Šortai – visoms!Šortai – visoms!

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt