Spalio mėnesio „Jurgita“ – dedikuota moterims bosėms

Linas Kiguolis - -
Spalio mėnesio „Jurgita“ – dedikuota moterims bosėms

MOTERIS BOSĖ – skamba įpareigojančiai, tiesa? Mados industrija kiekvieną sezoną sukuria daugybę mados taisyklių, tačiau moteris bosė taisykles kuria pati. Kaip gi atrodo jos must-have sąrašas? Apie tai mes kalbame šio numerio temoje. Ji kažkuo panaši į medžiotoją, todėl mados istorijos rubrikoje nagrinėjame moters medžiotojos įvaizdį ir pasakojame ne tik apie medžioklinį aristokračių kostiumą, bet ir apie stipriausias 20-ojo amžiaus moteris: Coco Chanel, Anglijos Karalienę Elžbietą II-ąją, dramatiškąją meksikiečių dailininkę Frida Kahlo. Tai moterys pakeitusios istoriją. Taip pat šį mėnesį blaškomės po Paryžių, mūsų taikinyje – prabangiausios boutique parduotuvės ir fantastiški jų interjerai. Briuselyje lipame ant Parc du Cinquantenaire stogo ir užsukame į keliaujantį restoraną „Kubą“. Netrukus po to, medžiojam daiktus, įkvėptus Niujorko ir Londono. Tai miestai, kuriuos kiekvieną rugsėjį drebina ateinančių metų pavasario/vasaros kolekcijų pristatymai. Jau kitą mėnesį mūsų laukia Milanas ir Paryžius, o tuo tarpu, Vilniuje kalbiname mados namų „Cantas“ savininkę Jolantą Mikalajūnienę – stilingą verslo moterį, iš tiesų mėgstančią stebinti. Analizuojame ir dar vienos sėkmingos verslininkės ir renginių organizatorės – Kristinos Kaikarienės rankinės turinį. O stilistas Kęstas Rimdžius pasakoja apie tai, kas jam svarbiausia. Tarp eilės rugsėjo mėnesio mados fotosesijų miesto tematika, prisimename ir apie artėjantį helouvyną, todėl vėl metame žiūronus į podiumą ir formuojame idėjas stilingam helouvyno kostiumui. Ką gi, mėnesis buvo tikrai įtemptas, tačiau kaip pasakytų amerikietiškojo „Vogue“ imperatorė, redaktorė Anna Wintour: „Mada verčia žmones susinervinti“. Rekomenduojame dar kartą pažiūrėti filmus „The September Issue“ ir „The Devil Wears Prada“ – tada jūs suprasite, kas yra tikrų tikriausia moteris-bosė. Įdomaus laiko ir teisingų pasirinkimų!

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt