Sportiška mada

Lucia Danes - -
Sportiška mada

Dizainerių duetas Aleksandras Pogrebnojus ir Vida Simanavičiūtė prekybos centre „Panorama“ pristatė naują kolekciją, kurią bus galima įsigyti „Audimo“ parduotuvių tinkle. Pasak kūrėjų, šios kolekcijos esmė – „Sportas madoje“: vientisus laisvalaikio rūbus ar atskiras detales galima miksuoti, derinti tarpusavyje ar net su kita apranga, pavyzdžiui, klasikinio stiliaus drabužiais. Drabužiai sukurti naudojant minkštą merino vilną, medvilnę, poliesterį, audiniai technologiškai apdirbti, kad būtų patogu ne tik sportuoti, bet ir dėvėti komplektuojant su kitais rūbais. Kolekcija buvo kuriama atsižvelgiant į vartotojus, čia akcentuojamas patogumas ir praktiškumas. „Kolekcijos modeliuose dominuoja sublimuoti audiniai (technika, perkelianti piešinius ant audinio – red. past.) su militaristiniais ir žemėlapių motyvais, topografiniais atvaizdais, planetų, jūrinių rifų paveikslais – tai, kas šiuo metu yra itin madinga“, – pasakoja dizainerė Vida Simanavičiūtė. „Kodėl „Audimas“? Mus įkvėpė galimybės! Esame patenkinti „Audimo“ technologų, konstruktorių darbu, todėl parodėme jiems iniciatyvą. Mes neturėjome patirties kuriant maudymosi kostiumėlius. Tačiau visada yra įdomu išbandyti ką nors nauja. Bendradarbiavimu esame labai patenkinti ir tikimės kitą vasarą tęsti darbą“, – teigia V. Simanavičiūtė. Ji neslepia, kad pavasarį pristatyta „A & V“ ir „Audimo“ kolekcija buvo lyg pabandymas bendradarbiauti, o kadangi rezultatas nudžiugino, dabar sukurti modeliai yra tarsi pirminės kolekcijos papildymas – pavasario ir dabartinės kolekcijų modeliai, galima sakyti, yra vientisa kolekcija.

Paklausta apie ateities planus, dizainerė neslepia, kad jaučia silpnybę futbolui ir jogai, todėl svajoja ateityje sukurti kolekciją futbolo žaidėjams ir praktikuojantiems jogą žmonėms.

Sportiška madaSportiška madaSportiška mada

Vinco Alesiaus nuotr.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt