Stano: „Su mylimu žmogumi mylėtis patogu net ir miške ant skruzdėlyno“

Alice Woods - -
Stano: „Su mylimu žmogumi mylėtis patogu net ir miške ant skruzdėlyno“

Turite pikantiškų klausimų? Nuogąstavimų dėl santykių, meilės ar draugystės? Galbūt degančių problemų, kuriomis pasidalinti nedrįstate net su savo geriausiu draugu? Nenusiminkite, jūs – ne vieni. Visus savo intymius reikalus patikėkite mums.

Vasariniame žurnalo „Jurgita“ numeryje pasikvietėme ypatingą svečią, bene labiausiai tinkantį atsakinėti į klausimus apie meilę ir santykių problemas. Pats neseniai tapęs tėčiu ir visą savo muzikinę karjerą paskyręs dainoms apie meilę, apie romantiškus jausmus muzikos prodiuseris bei atlikėjas Stanislavas Stavickis – Stano labai apsidžiaugė, pakviestas dalyvauti mūsų rubrikoje.

Redakcijos klausimai:

Tavo pirmas intymus nuotykis.

Mergaitė Marija, vadindavome ją Maška, buvo prigauta mokyklos koridoriuje, nes aš netyčia perskaičiau jos anketą, pamenate, daug kas tokias turėdavo. Tai va toje anketoje buvo parašyta, jog jai patinku, todėl teko priremti prie sienos ir pabučiuoti. Tiesa, po bučkio ji nusprende su manim daugiau nebendrauti. Gal nepatiko..

Geras seksas tik lovoje?

Su mylimu žmogum, kai verda aistra, patogu visur – ir lovoje, ir virtuvėj ant stalo, ir miške ant skruzdėlyno.

Tikriausiai esi suviliojęs ne vieną moterį, o ar nors viena yra suvysčiusi tave?

Kaip vedęs vyras privalau atsakyti taip: prieš žmoną jokių lytinių santykių nesu turėjęs.

Tavo dauguma dainų – apie meilę, ar esi toks pat romantikas ir gyvenime?

Mano romantiškumas kažkaip labai keistai priklauso nuo metų sezono. Jei ruduo, žiema – esu labai romantiškas ir dėmesingas, o kai ateina pavasaris tampu tikru choleriku.

Ką manai apie svingerių vakarėlius? Progai pasitaikius, ar sudalyvautum?

Mano senojo buto kaiminystėje dažnai rinkdavosi tokių vakarėlių mylėtojai, todėl puikiai žinau, kokio plauko žmonės ten renkasi ir galiu pasakyti taip – arba aš dar nesubrendęs tokiems pasilinksminimams, arba jau gerokai peraugęs.

Kas seksualiausia moteryje?

Kaklas! Kodėl? Nes dėl mūsų lietuviško oro devynis iš dvylikos mėnesių visos kitos moters kūno vietos būna uždengtos, tad kaklas ir begali būti seksualus 

Ar yra vaistų nuo santykių atšalimo?

Tikrai taip, žinau pagrindinį vaistą, kuris tikrai veikia, tai yra kalbėtis kalbėtis ir dar kartą kalbėtis. Nieku gyvu nelaikyti problemų savyje. Kuo anksčiau viską išsiaiškinsite, tuo greičiau rasite sprendimą.

Kiek vaikų planuoji/nori turėti?

Penkis – šešis.

Skaitytojų klausimai:

Man labai patinka viena mergina mokykloje. Kaip sužinoti, ar aš jai patinku? (Tomas 15m.)

Mokykloje gandai ir paslaptys labai greitai sklinda, manau tu jau ir taip žinai atsakymą. Jei tu jai patiktum, nerašytum man tokio klausimo, todėl apgailestaudamas pranešu, jog ji tavimi nesidomi.

Manau, esu gėjus, nes dariau „tai“ su vaikinu, ir man patiko. Aš jį labai myliu. Mes planuojame kartu gyventi užsienyje, ten registruoti partnerystę. Nežinau, kaip man pasakyti apie savo orientaciją tėvams… Čia visi tokie homofobiški. Mane tai žudo. (Aleksas 24m.)

Aš irgi manau, kad tu esi gėjus. Tėvams geriau nieko nepranešinėk, nes greičiausiai jie nesugebės persilaužti ir suprasti tavo pasirinkimo. Tiesiog važiuok su savo draugu į užsienį ir laimingai gyvenkit, o tėvams pasakyk, kad esi senbernis.

Kai pavartoju alkoholio man kažkaip sunkiai stojasi. Kas man gali būti? (Rokas 21m.)

Jei ateinančius dvidešimt metų reguliariai vartosi toliau, išmyši savo kepenis ir apie erekciją apskritai nebereikės galvoti. Baik gert!

Esu stora ir atrodau lyg pagimdžiusi šimtą vaikų. Man daug kas taip sako… Mano apimtys kaip suaugusios moters, maždaug kaip jūsų. Ką daryti? (Daiva 19m.)

Aš šiandien irgi sau atrodau storas, nors kiti iš to juokiasi. Matai, viskas priklauso nuo to, į ką tu lyginiesi ir kokio kulto sieki. Jei tavo idealas žurnalų viršelių ir podiumų skeletai, žinok, tai išties prastas pavyzdys. Apsidairyk aplinkui ir tikrai surasi daugybę apkūnių, nuostabių ir dėl to nesiparinančių moterų.

Pastaruoju metu visos mano mintys sukasi tik apie seksą, kaip galiu tokias mintis numalšinti, ar geriau pasimylėti su vaikinu? Bet nežinau, kurį išsirinkti, nes man patinka trys klasiokai. (Rūta 17m.)

Su trim iš karto nesiūlau, tau gali nepatikti. Žodžiu, neskubėk, tegul tavo pirmas kartas būna su žmogum, kurį bent jau gerai pažįsti, nors galbūt ir nemyli.

Man 18 metų, daugiau negu pusmetį turiu vaikiną, bet turiu ir problemą – siaubingai gėdijuosi savo kūno. Esu aukšta ir liesa, tiesiogine to žodžio prasme lenta. Bijau, kad suartėti mums nepavyks vien dėl mano kompleksų. Kaip būnant lovoje negalvoti, koks šlykštus mano kūnas? (Agnė 18m.)

Sunku galvoti apie tai, jog liesa yra kompleksas. Pagal tai, ką tu nupasakojai, tu esi daugumos vyrų svajonė, todėl tau tikrai nederėtų kompleksuoti.

Mokykloje prie manęs kiekvieną dieną lenda vaikinas, tikriausiai jam patinku. Nežinau, ką daryti, kad jis nelįstų, patark. (Dovilė 16m.)

Jei tu tikrai norėtum, kad jis atstotų, tikrai žinotum, ką daryti. Galima juk trinktelt per žandą, pasiskųsti draugams, mokytojams. Manau tau tas lindimas ir dėmesys ištikrųjų patinka, todėl jokių veiksmų ir nesiimi.


Stano, ar daug moterų esi turėjęs? Kokios patirties įgyjai? (Gedas 19m.)

Iki vedybų būčiau galėjęs atsakyti smulkiau į šį klausimą, o dabar tiesiog pasakysiu, jog gyvenime turėjau vieną moterį ir daugybę patirties 🙂

Kaip atsispirti pagundos nueiti į „kairę“? Aplink tiek daug gražių moterų ir dar daugiau noro jas turėti.. (Laurynas 23m.)

Manau, kad tas noras yra visiškai normalus, natūralus ir sveikas. Visi mes, vyrai, nužiūrinėjam, fantazuojam, tačiau gerai pagalvok prieš imdamasis realių veiksmų. Apsispręsk, ko nori gyvenime ir nuklydimų stenkis vengti.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt