Stebuklinga kosmetika is placentos

Gabriel E. Hall - -
Stebuklinga kosmetika is placentos

Kosmetika, gaminama iš placentos esencijos, yra labai daug žadanti naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Produktai, į kurį įeina šis komponentas, yra labai vertinami, nes jų efektyvumas išties stulbinamas.

Placenta – endokrininis organas. Per placentą vyksta medžiagų apykaita tarp motinos ir vaisiaus. Jos sudėtyje yra apie šimtą aktyviųjų komponentų. Dalis jų skatina ląstelių gamybą, o kita dalis dalis saugo augantį organizmą nuo žalingo aplinkos poveikio. Teigiama, kad tai yra tobuliausias gamtos kūrinys. Jos sudėtis yra beveik identiška žmogaus odai. Dėl šios priežasties, kosmetika, sukurta placentos aktyviųjų komponentų pagrindu, laikoma kosmetologijos mokslo pasiekimų viršūne.

Kosmetikos gamintojai pastebėjo, jog naudojant įvairią kosmetiką, pagamintą iš žolelių, mineralų, jūros ar augalinės kilmės produktų, oda palaipsniui pripranta. Produkto poveikis sumažėja arba galiausiai visiškai išnyksta ir tada odai reikia naujų stipresnių priemonių. Naudojant kosmetiką su placenta taip neatsitinka. Visus komponentus, esančius šioje kosmetikoje, oda „priima“ kaip savus. Todėl čia nėra jokio pripratimo efekto.

Taigi, placentos esencija neturi analogų. Aktyvieji elementai – tai molekulės reguliatoriai, kurių yra ypač daug placentoje. Patekusios į giliuosius odos audinius, šios molekulės, aktyvuoja natūralius odos gyvybinius procesus. Nusilpusios ląstelės yra pakeičiamos naujomis ir tada oda atjaunėja ir pašviesėja. Dėl placentos oda tampa pastebimai stangresnė, nyksta raukšlės, mažos raukšlelės visiškai išsilygina. Taip pat ji veikia ir pigmentines dėmes, atsirandančias odai senstant. Dėmelės šviesėja ir darosi nepastebimos. Taigi, kosmetika iš placentos yra išties veiksminga priemonė, kuri padaro mūsų odą sveikesnę ir skaistesnę.

Viena garsiausių placentinės kosmetikos gamintojų yra Plazan. Žymioji Jennifer Lopez naudoja šios kosmetikos linijos produktus, nes jie iš tiesų veikia! Plazan firmos kosmetika – veido kremai ir kaukės bei plaukų priemonės – yra labai efektyvi. Ji suteikia mūsų plaukams didesnė apimties, žvilgesio, stiprumo ir glotnumo. Odos priemonės geba panaikinti raukšles, stabdo senėjimą ir sudaro prielaidas odai atjaunėti. Taip pat ši kosmetika pasižymi gyduomuoju efektu, kuris leis mėgautis jaunyste ir tobula išvaizda.

Placentinės kosmetikos teikiamu naudingumu galite pasimėgauti ir grožio salonuose. Pavyzdžiui, BEŽA kosmetologijos ir grožio namuose jums bus suteikta JAPAN „YUKOHIBI“ placentinė terapija. Tai – veido procedūros, placentinis pylingas (kaina 300 – 460 Lt). Tuo tarpu ELSTINA grožio namai siūlo „Placentos“ kaukę (kaina 350 Lt).

Daugiau infromacijos apie procedūras yra pateikta šiuose internetiniuose adresuose:

http://www.elstina.lt/LT/Page/Kosmetikos-kabinetas

http://www.beza.lt/index.php?b=paslaugos

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt