Stiliaus blogeriai: Song of Style

Linas Kiguolis - -
Stiliaus blogeriai: Song of Style

Pristatome vieną garsiausių JAV stiliaus blogerių, iš saulėtojo Los Andželo kilusią Aimee, kuri visai neseniai savo blogu songofstyle.blogspot.com metė iššūkį stereotipiniam „Californian girl“ barbės įvaizdžiui ir visam pasauliui pademonstravo naująjį kasdienišką kalifornietės stilių.

Tačiau Aimee – ne tik graži ir puikų skonį turinti mergina, greitai užkariavusi interneto platybes – ji taip pat yra gabi studentė, talentinga interjero dizainerė, jau spėjusi dekoruoti pusšimtį kambarių, bei išskirtinių, plunksnomis puoštų plaukų aksesuarų kūrėja. Jūsų dėmesiui – viskas apie žavingą ir stilingą Aimee Song ir jos „Stiliaus dainą“.

Kas ji: 24-rių metų interjero architektūros studentė ir blogo songofstyle.blogspot.com autorė Aimee Jenny Song iš San Francisko.

Jos blogas: Pildyti savo stiliaus dienoraštį „Song of style“ Aimee pradėjo 2008-aisiais. Pradinė blogo idėja buvo rašyti apie interjero dizainą, tačiau galiausiai Aimee, pati labai mėgusi tyrinėti įvairius stiliaus blogus, pamanė jog fiksuoti savo apdarus bus daug lengviau nei atsekti, iš kurio originalaus šaltinio atsirado kiekviena puošnaus interjero nuotrauka (šiaip ar taip, bloge galima rasti ir nemažai gražiai dekoruotų ir įkvepiančių erdvių kadrų). Aimee džiaugiasi pasukusi būtent šia kryptimi, nes itin mėgsta pozuoti bei nori surinkti gausią savo jaunystės nuotraukų kolekciją, kad senatvėje turėtų daug apčiuopiamų prisiminimų bei ničnieko nepamirštų.

Stiliaus blogeriai: Song of Style

Jos stilius: Aimee apibūdina savo stilių kaip „Mix and match“. Mergina nė dienos negali išgyventi be aukštakulnių su storomis platformomis, kuriuos derina prie trumpų sijonėlių ar šortų (juk ji iš Kalifornijos!), lengvų suknelių, fetrinių skrybėlaičių, šiltų švarkų, kailinių detalių bei žaismingų kojinių virš kelių. Iš šių sudedamųjų dalių puikų skonį turinti Aimee suplaka romantišką, bohemišką, sluoksniuotą, miestietiška prabanga ir mergaitišku grunge alsuojantį kasdieniško kalifornietės stiliaus kokteilį.

Jos stiliaus ikonos: „Stiliaus ikonos neturiu, bet dievinu savo mamos 90-ųjų stilių; daugelis jos drabužių, kuriuos dėviu dabar, yra būtent iš to laikotarpio. Taip pat labai mėgstu originalų Chloe Sevigny stilių iš vintage bei dizainerių drabužių, tai merginai tobulai tinka viskas, ką tik ji apsivelka!“

Jos grožio paslaptys: Aimee turi labai jautrią odą, todėl vengia daug dažytis kasdien, tik paryškina antakius bei sruostus. Vakare Aimee nusivalo makiažą „Aveeno Cleanser“ valikliu, po dušo palepina savo odą natūraliu „Lush Dream Cream“ kremu, o itin išsausėjusias vietas patepa „Aquaphor“ losjonu.

Jos rankinėje: „Kremas ir drėkinamieji lūpų dažai – negaliu pakęsti suskilinėjusių lūpų“.

Jos hobis: „Nežinau, ar tai galima būtų pavadinti hobiu, bet labai mėgstu būti su savo šuniuku Charcoal. Vakarais aš retai kur einu, mieliau leidžiu laiką su savo vaikinu ir mūsų augintiniu.

Stiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of Style


Jos patarimas pradedantiesiems:
„Nuskambės labai banaliai, tačiau pradedantiesiems stiliaus blogeriams patarčiau verčiau būti savimi, nei stengtis tapti kažkuo kitu. Be to, į blogą talpinkite dideles, geros kokybės ir aiškiai matomas nuotraukas.

Jos įkvėpimas: Idėjų Aimee semiasi iš serialo „Sex and the city“. Įkvėpimas gali ateiti ir tiesiog mėgaujantis gražiu meno kūriniu, žiūrint įdomų filmą ar klausant geros muzikos. Taip pat Aimee įkvepia stilingi, nebijantys rizikuoti žmonės iš gatvės, interneto ir žurnalų.

Jos ateities planai: Pabaigti aukštąją mokyklą ir kurti nuostabius intejerus. Aimee jau yra sukūrusi apie 50 vonios kambario bei virtuvės dizainų.

Jos filosofija: Jei niekaip negali apsispręsti, kažką daryti ar ne, tiesiog daryk!

Ji niekuomet nedėvėtų: Rožiniai „Juicy Couture“ treningai ir „Coach“ rankinė.

Stiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of Style

Jos mėgstamiausi:

Spalva: auksinė
Metų laikas: vasara
Vieta San Franciske: Nob Hill
Restoranas: bet kuris meksikiečių, indų ar korėjiečių
Drabužis: dirbtiniai „Mango“ kailinukai
Parduotuvė:
„Barney’s“, „Urban Outfitters“, „Zara“, „Forever 21“ ir „Ebay’ (čia perka vintage rūbus)

Dizaineris:
„Jei kalbėti apie rankines tai neabejotinai bus – „Chanel“. O drabužių… nemanau jog turiu tokį. Patinka Alexander Wang, Marc Jacobs, Kate and Laura Mulleavy(„Rodarte“) and Christophe Decarnine. Batų dizaineriai – „Givenchy“, „Chloe“, and „YSL“.

Stiliaus epocha:
1950-ieji. Tuomet karaliavo prabangus ir edgy stilius. Nuo odinių švarkelių iki pieštuko formos sijonų – tai tikrai įkvepianti mados epocha.

Blogas:
karlascloset.blogspot.com . „Būtent pradėjusi skaityti Karlos dienoraštį atradau dėvėtų drabužių ar vintage parduotuves. Jos stilius man daro didelį įspūdį, nuostabu tai, kad ji neseka jokių madų ir tendencijų, rengiasi taip kaip nori ir tą, kas jai tinka. Be to, ji labai graži“.

Kiti tinklalapiai: www.coolhunting.com (architektūra ir menas) bei www.pinkisthenewblog.com (apie įžymybes)

Stiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of StyleStiliaus blogeriai: Song of Style

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt