Stiliaus diktatorė Lady Gaga yra vyras?

Alice Woods - -
Stiliaus diktatorė Lady Gaga yra vyras?

Vieni peikia, o kiti giria šios atlikėjos kuriamą muziką ir aprangos stilių, tačiau abejingų jai nėra. Iš pilkos masės išsiskirianti daininkė moka stebinti, šokiruoti ir priblokšti savo gerbėjus ir aplinkinius. Bet kuri Lady Gaga stiliaus interpretacija tampa sensacija ir įkvėpimo šaltiniu bei sektinu pavyzdžiu kitoms įžymybėms.

Pop scenos žvaigždė nebijo žaisti itin drąsiu ir provokuojančiu įvaizdžiu, jos apsirengimo stilius dažnai balansuoja ties perdėto seksualumo riba. Tuo buvo galima dar kartą įsitikinti per neseniai Didžiojoje Britanijoje įvykusį „Glastonbury“ festivalį. Jo metu 23 metų atlikėja nustebino susirinkusiuosius ne tik savo itin seksualia raudona suknele, bet ir pro ja kyšančiu vyrišku lyties organu.

Pasirodo, Poker Face hito atlikėja jau seniau žiniasklaidai buvo prasitarusi, jog yra hermafroditas. „Aš to nesigėdiju, tačiau apie tai viesiems nepasakoju. Taip. Aš esu ir moteris, ir vyras. Tačiau aš save laikau tikra moterimi. Vyriškas organas man nėra problema ir jis man netrukdo gyventi“, – kalbėjo žymioji dainininkė.

Stiliaus diktatorė Lady Gaga yra vyras?

Šie Lady Gaga paatviravimai tą kartą nesulaukė didelio atgarsio. Karštos diskusijos apie jos lytį užvirė tada, kai vokiečių dienraštis „Bild“ išspausdino intriguojančias nuotraukas, darytas minėtojo festivalio metu. Jas pamatę, vieni skaitytojai komentavo, jog tai – viso labo jos keisto stiliaus dalis, kiti atviravo, jog daugiau negali į ją žiūrėti. Buvo ir tokių, kuriems nesvarbūs svarstymai, ar Lady Gaga vyras, ar moteris. Jų manymu, svarbiausia – jos kuriama gera muzika. O kaip manote jūs? Ar iš tiesų Lady Gaga gali būti vadinama ir vyru, o gal tai viso labo dar vienas žingsnis, norint atkreipti į save dėmesį?

Stiliaus diktatorė Lady Gaga yra vyras?

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt