Stiliaus ikona Victoria Beckham tapo režisiere

Alice Woods - -
Stiliaus ikona Victoria Beckham tapo režisiere

Nepratęsusi bendradarbiavimo sutarties su dizaineriu Giorgio Armani ir daugiau nepanorusi reklamuoti seksualiųjų jo kurtų apatinių drabužėlių, stiliaus ikona Victoria Beckham nusprendė visą savo dėmesį ir laiką skirti nuosavai mados ir grožio imperijai. Pasirodo, buvusi „Spice Girls“ narė nesnaudžia ir nieko nelaukdama pasineria į kūrybinius darbus.

Visai neseniai Victoria Beckham pristatė savo naujos rudens/žiemos sezono suknelių kolekcijos reklaminės fotosesijos darbus. Tą kartą dėmesį pritraukė itin originalus fotosesijos, kuri įvyko Noting Hile, sprendimas. Garsioji Posh ir dar keletas žavių modelių fotografavosi supdamosis ant supynių, pritvirtintų prie vieno iš Londono namų.

Stiliaus ikona Victoria Beckham tapo režisiere

Tam, kad tinkamai pasiruoštų rudenį įvyksiančiai Niujorko madų savaitei ir jai pasireklamuotų, Victoria Beckham sugalvojo sukurti ir trumpą filmą, kuriame yra pristatomi jos kūrybinio darbo vaisiai. Matt Jerrett režisuotą filmą Victorios gerbėjai galės pamatyti jau šį sekmadienį, apsilankę internetinėje svetainėje BergdorfGoodman.com.

Stiliaus ikona Victoria Beckham tapo režisiere

„Swings“ – taip vadinasi Victorios Beckham filmas, kuriame suvaidino aštuonios manekenės, pasipuošusios Victorios, kuriai pagelbėjo ir dizaineris Roland Mouret, kurtomis suknelėmis. Beje, tai jau antrasis popiuliariosios moters filmas, kuris yra skirtas reprezentuoti jos, kaip dizainerės, veiklą. Pirmasis filmas, skirtas 2009 – ųjų metų pavasariui, pasirodė praėjusių metų pabaigoje.

Stiliaus ikona Victoria Beckham tapo režisiere

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt