Stiliaus metamorfozės: Leona Lewis

Alice Woods - -
Stiliaus metamorfozės: Leona Lewis

Televizijos ekranus ir žurnalų viršelius užkariavus ekscentriško stiliaus gerbėjoms Lady Gaga, Nicki Minaj ar Rihanna, elegantiškais ir konservatyvesniais kostiumais puoštis linkusios muzikos pasaulio žvaigždės, nenorėdamos būti užgožtos savo ryškiųjų kolegių, seka jų pėdomis ir kardinaliai keičia savo išvaizdą.

Šią savaitę mados kritikų taikinyje – dainininkė Leona Lewis, įvairiuose renginiuose nepailsdama demonstruojanti naująjį savo stilių. Filmo “Justin Bieber: Never Say Never” premjeroje mergina pasirodė pasipuošusi savo kurtais drabužiais: juodu pieštuko formos sijonu, pagyvintu trumpa permatoma palaidine, ant kurios puikavosi didžiulės raudonos lūpos. Įsimintiną, daugybę fotografų blyksčių tą vakarą sulaukusį ansamblį papildė pilki aukštakulniai-žudikai, žydros spalvos manikiūras bei naujoji – firminė Nicole Scherzinger – šukuosena.

“Essence Black Women in Music” renginyje “X-Factor” nugalėtoja pademonstravo dar vieną savo kūrinį: prie aptempto sodriai mėlyno sijono priderino panašią permatomą palaidinukę, tik ant šios puikavosi jau nebe lūpos, o geltonas kaspinas. Kituose vakarėliuose Lewis, planuojanti sukurti ištisą drabužių kolekciją, puošėsi panašiais apdarais – ryškios spalvos, aukštas aptempiančių sijonų liemuo ir trumpos palaidinės. Atlikėja prasitarė pasisiuvusi suknelę ir šiandien įvyksiantiems „Grammy“ apdovanojimams, kur ji gali gauti statulėlę už juostai „Avatar“ sukurtą dainą „I see you“.

Leona Lewis filmo “Justin Bieber: Never Say Never” premjeroje

[foto= 133710]

[foto= 133711]

“Essence Black Women in Music” renginyje

Stiliaus metamorfozės: Leona Lewis

Stiliaus metamorfozės: Leona Lewis

“Pre-Grammy Gala and Salute To Industry Icons” vakarėlyje

Stiliaus metamorfozės: Leona Lewis

Stiliaus metamorfozės: Leona LewisLabdaros vakare “An Unforgettable Evening”

[foto= 133705]

[foto= 133706]

[foto= 133707]

[foto= 133702]

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt