Stilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog'as

Alice Woods - -
Stilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog'as

Ji – 21 metų meno istorijos studentė, žurnalo „Dirrty Glam“ meno redaktorė ir modelis iš Paryžiaus. Dažnai ją vadina mergina su wayfarer tipo akiniais. Ebel Louise išsiskiria unikaliu savo stiliumi, kuriuo žavisi populiarių žurnalų leidėjai, fotografai ir madai neabejingos merginos iš viso pasaulio.

Derindama garsių dizainerių (Rodarte, Alexander McQueen, Chloe, Balmain, Christopher Kane, Charles Anastase, Giambattista Valli) bei mums gerai žinomų parduotuvių (Topshop, Asos, Zara, H&M) drabužius, Ebel Louise aplinkinius maloniai stebina originaliais ansambliais ir išskirtiniu stiliaus pojūčiu, spėjusiu įkvėpti ne vieną jos gerbėją. Prancūzaitės spintoje vietą atranda kerziniai batai ir elegantiški aukštakulniai, nėriniuota suknelė ir odinis švarkelis, permatomo audinio palaidinė ir paprasti sportiniai marškinėliai. Mylimiausiais merginos aksesuarais tapę šiaudinė skrybėlaitė, hipių laikų plaukų juostelė, rudas diržas ir jau minėti populiarieji šio sezono akiniai.

Visas Ebel Louise stiliaus variacijas galima pamatyti jos rašomame blog’e Miss Pandora. Būtent jis merginai padėjo išgarsėti ne tik gimtojoje, bet ir kitose užsienio šalyse. Panelė Pandora jame sujungia meną ir madą ir kaskart pateikia įvairių temų nuotraukų, įkvėptų meno istorijos bei jos pamėgtų rock’n’roll, romantikos ir moderno stilių.

Ebel Louise apie save

– Kas tave paskatino susikurti blog’ą?

Norėjau pasidalinti savo pomėgiais ir savo pasauliu su kitais žmonėmis. Tai buvo pagrindinė priežastis, paskatinusi susikurti savo blog’ą.

Kas tau, kaip bloger’ei, labiausiai patinka?

Mėgaujuosi tuo, kad nuolat galiu susitikti įdomių žmonių. Į savo blog’ą įdedu visą savo širdį ir sielą, todėl būna labai malonu matyti, kad tai, ką darau, patinka kitiems. Mane tai įkvepia naujiems ieškojimams ir idėjoms.


Ką patartum tiems, kurie galvoja susikurti savo mados blog’ą?

Akcentuokite tai, kad jus padaro ypatingais. Išsiskirkite iš minios ir, žinoma, nepamirškite būti savimi.

Kaip atrodo įprasta tavo diena?

Ryte atsakau į elektroninius laiškus, patikrinu pasaulio mados blog’us ir einu į universitetą. Po pietų fotografuoju, o vakare susitinku su draugais arba lieku namuose ir skaitau knygas arba žiūriu filmus.

Koks tavo mylimiausias dizaineris?

Ricardo Tisci (Givenchy).

Ar turi užslėptų talentų?

Kartais piešiu.

Ką šiuo metu labiausiai norėtum susitikti?

Anglijos poetą ir dailininką William Blake.

Ko žmonės apie tave nežino?

Esu labai drovi ir nekantri, tačiau tai puikiai moku paslėpti.

Ką veiki laisvalaikiu?

Einu į muziejus.

3 dalykai, kurių labiausiai norėtum?

Norėčiau turėti gerą meno kolekciją, būti savimi pasitikinti ir padaryti, kad visi žmonės, kuriuos myliu, būtų visada laimingi.

Ar yra toks drabužis, kurio niekada neapsivilktum?

Balti džinsai.

5 dalykai, be kurių neištvertum nei dienos?

Arbata su pienu, raudonas vynas, muzika, žvakės ir 19 amžius.

– Ką norėtum veikti po 10 metų?

Norėčiau rašyti knygas apie meną ir mados istoriją.

– Kur norėtum gyventi?

Myliu Paryžių ir niekada negalėčiau palikti šio miesto.

Stilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’as

Pabaigai

Jaunosios stiliaus ikonos garderobas įkvepia ne tik kitas merginas, bet ir populiarius parduotuvių tinklus. Neseniai pasklido kalbos, neva „Zara“ parduotuvė neatsiklausus „pasisolino“ vieną iš bloger’ės nuotraukų ir ją panaudojo ant savo marškinėlių. Įrodymas akivaizdus, tiesa?

Stilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’asStilinga drovuolė ir jos įkvepiantis mados blog’as

Nuotraukos iš misspandora.fr; Parengta pagal fashionindie.com.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt