Stilinga erotika pagal Mario Testino

Lucia Danes - -
Stilinga erotika pagal Mario Testino

Kokia yra mėgstamiausia supermodelio Kate Moss nuotrauka? Atrodo, kad kai per savo karjerą esi sukaupęs nemažą nuotraukų archyvą, būtų sunku išsirinkti… Tačiau garsi manekenė nė kiek nedvejojusi prasitaria, jog tai – 2006 metų nuotrauka, kurioje ją įamžino Mario Testino. Fotografo vardą ištartų ir dar daugelis kitų žymių mados ir pramogų pasaulio atstovų, kurie nenustoja žavėtis jo darbais ir nekantriai laukia naujų fotosesijų, kurių rezultatai visada pranoksta jų lūkesčius ir maloniai nustebina.

Mados fotografijos talentas Mario Testino gimė 1954 metais Peru, Limoje, kuri jį išmokė mylėti gyvenimą bei juo džiaugtis. Būdamas 22 metų Mario Testino persikėlė į Londoną, kuriame iš pradžių kūrė „portfolio“ aplankus pradedantiesiems modeliams.

Sėkminga karjeros pradžia Mario Testino pasigirti negalėjo: įkvėpimo ieškojęs anglų klasikų darbuose, jis stengdavosi jų stilių perteikti ir savo darbuose, o tai niekam nebuvo įdomu. Tik nusprendęs sugrįžti prie savo šaknų – gimtosios Peru – jis sulaukė didesnio dėmesio ir teigiamų įvertinimų.

Gyvenimo džiaugsmas, nesuvaldoma aistra, ryškios emocijos, drąsios, stilingai vulgarios pozos, kasdieniškos situacijos ir daug šypsenų – visa tai atsirado Mario Testino nuotraukose ir užtikrino vis didėjantį jo populiarumą mados padangėje. Nebijantis kritikos fotografas pasisako prieš tobulą grožį, jį labiau žavi paprastumas ir natūralumas. Mario Testino mados pasauliui pristatė naują modelių kartą su Kate Moss ar Stella Tennant priešakyje.

Šiandien „prabangaus realizmo“ atstovo Mario Testino nuotraukas galima išvysti vartant „Vogue“ ar „Vanity Fair“ žurnalus bei žiūrint į Givenchy, Valentino, Gucci, Versace, Calvin Klein, Ralph Lauren reklaminius stendus.

Keletas ryškių, prabangių ir, žinoma, seksualių Mario Testino nuotraukų – galerijoje.

Stilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario TestinoStilinga erotika pagal Mario Testino

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt