Stilinga ir labai praktiška – priešpiečių dėžutės „COMPLeat“

Ugnius Kiguolis - -
Stilinga ir labai praktiška – priešpiečių dėžutės „COMPLeat“

Priešpiečiai darbe – gana įprastas dalykas, tačiau dėl ne itin estetiškos išvaizdos indelių nedaugelis pasiryžta į darbą įsidėti priešpiečius iš namų bei verčiau renkasi kavinę. Kita vertus, pats gamindamas maistą puikiai žinai, ką ir iš kur valgai, todėl atsineštiniai priešpiečiai būtų itin tinkamas sprendimas tiems, kas rūpinasi savo mityba, turi specifinius valgymo įpročius ar laikosi dietos (galų gale, juk ir kalorijas suskaičiuoti tampa lengviau).

Visiems, norintiems ne tik stilingos, bet ir labai praktiškos bei draugiškos aplinkai priešpiečių dėžutės turime puikų sprendimą – iš maistinio silikono pagamintą sandarų priešpiečių maišelį „compleat“, kuriame bus galima į darbą neštis net skystus produktus (pavyzdžiui, sriubą). Be to, šį nuostabų gaminį galima plauti indaplovėje, o sulankstyto jo diametras yra vos 4 cm.

Nors kol kas šį priešpiečių maišelį galima įsigyti tik internetu, beveik neabejojame, jog neužilgo jis turėtų pasiekti ir įvairias prekybos vietas Lietuvoje. Kol kas priešpiečių maišelius galima rinktis iš 4 spalvų – melsvos, kreminės, alyvinės ir geltonos, tačiau greitu metu gamintojai spalvų asortimentą žada plėsti.

Stilinga ir labai praktiška – priešpiečių dėžutės „COMPLeat“Stilinga ir labai praktiška – priešpiečių dėžutės „COMPLeat“Stilinga ir labai praktiška – priešpiečių dėžutės „COMPLeat“Stilinga ir labai praktiška – priešpiečių dėžutės „COMPLeat“Stilinga ir labai praktiška – priešpiečių dėžutės „COMPLeat“Stilinga ir labai praktiška – priešpiečių dėžutės „COMPLeat“Stilinga ir labai praktiška – priešpiečių dėžutės „COMPLeat“Stilinga ir labai praktiška – priešpiečių dėžutės „COMPLeat“

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt