Stilingas sportas su iPhone ir Nike

Alice Woods - -
Stilingas sportas su iPhone ir Nike

Nike žengia (o gal tiksliau bėga) koja kojon su technikos naujovėmis – dirbdami su Apple korporacija jie sukūrė monetos dydžio greičio matuoklius, kurie įklijuojami į bėgimo batelius. Mažasis prietaisas informaciją siunčia į specialią Nike apyrankę, gaviklį, prijungiamą prie iPod Nano, tiesiogiai į iPod Touch arba naujesnio modelio iPhone.

Bėgiojant ausinėse nuolat girdėsi, kiek kilometrų nubėgai, kiek liko bėgti, kiek kalorijų sudeginai, internete gali rasti ir įsirašyti linksmesnių dalykų – pagyrų, kas kelis kilometrus, arba papeikimų, jeigu tavo greitis pradės lėtėti.

Nereikia pagyrų, noriu laimėti!

Užsiregistravus oficialiame puslapyje ir savo išmanųjį telefoną arba grotuvą susiejus su anketa galėsi rungtyniauti su bėgikais iš viso pasaulio – rinkti taškus už greičiausiai įveiktus penkis kilometrus arba nubėgus daugiausiai kilometrų per savaitę gauti savo internetinę karūną. Galėsi kurti užduotis ir maršrutus bei pasiūlyti juos prabėgti draugams. O Nike+ tau pasiūlys asmeninio trenerio programą, kuri įvertins tavo bėgimo istoriją ir pasiūlys tau tinkanti greitį bei atstumą tam, kad visada laimėtum.

Nenoriu rungtyniauti – noriu draugauti

Organizuok bėgimus visiems savo draugams bei kaimynams, kurk maršrutus, pasirink laiką, pasiūlyk žmonėms registruotis ir apibėkite savo miestą drauge. Užsienyje kuriasi Nike City Run (iš anglų kalbos: Nike miesto bėgimas) erdvės, kuriose žmonės susitinka po bėgimo, ilsisi, klausydamiesi muzikos ir atsigaivina gėrimais.

Nike+ – tinginiai kyla nuo kompiuterių

Nike puikiai pasinaudojo jaunimo tarpe itin populiariu Apple prekiniu ženklu bei perversmą sukėlusiomis programėlėmis ir pasiekė savo tikslo – per kelis mėnesius iš namų ištaukė 1000 Niujorkiečių, kurie ėmė aktyviai kurti bėgimo maršrutus, rungtyniauti ir savarankiškai skelbti užduotis… grįžę prie savo mylimųjų kompiuterių, žinoma.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt