Stilingi laikrodžiai

Alice Woods - -
Stilingi laikrodžiai

Vienas iš pagrindinių aksesuarų yra laikrodis. Šį sezoną garsūs mados atstovai pristato naujas laikrodžių mados tendencijas. Tag Heuer, Venice Jacques, Valentino, Citizen, Kenneth Cole, Shagen, Seiko, Bulova, Hamilton, Roberto Cavalli bei D & G kurti laikrodžiai yra žaismingi ir stilingi.

Pristatome jums keletą madingų laikrodžių pavyzdžių. Pasisemkite idėjų ir skaičiuokite laiką stilingai!

• Rožiniai atspalviai. Rožinė spalva pabrėžia jūsų moteriškumą. Todėl ji dominuoja daugelio dizainerių kolekcijose. Rožinės spalvos laikrodžiai dažniausiai yra puošiami svarovski kristalais bei įvairiais dekoratyviniais akmenukais.

Stilingi laikrodžiai

Stilingi laikrodžiai

• Kontrastas. Šiais metais madingi dviejų kontrastingų spalvų laikrodžiai. Labiausiai akcentuojama aukso spalva, kuri gali būti derinama su juoda arba sidabro spalva.

Stilingi laikrodžiai

Stilingi laikrodžiai

• Neiškilios formos. Šį sezoną didelis dėmesys kreipiamas ne tik į laikrodžių spalvą, bet ir į formą. Dizaineriai pataria rinktis paprasto ir subtilaus dizaino rankos aksesuarus. Su jais atrodysite itin elegantiškai.

Stilingi laikrodžiai

Stilingi laikrodžiai

• Puošnios detalės. Jei norite atkreipti aplinkinių dėmesį, rinkitės įvairiais pakabukais, grandinėlėmis ar karoliukais papuoštus laikrodžius. Originalios detalės suteiks jūsų aksesuarui nuotaikingumo ir originalumo.

Stilingi laikrodžiai

Stilingi laikrodžiai

Taigi, šis sezonas jus kviečia rinktis ryškius, elegantiškus , bet kartu ir žaismingus laikrodžius.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt