Stilingiausių pop scenos žvaigždžių top 10

Lucia Danes - -
Stilingiausių pop scenos žvaigždžių top 10

Buvimas scenoje diktuoja savo madas. Štai vienos scenos žvaigždės žavi spindesiu, kitos – subtilumu ir elegancija. Internetinė svetainė apie stilių ir madą fashionindie.com pabandė sudaryti visų laikų stilingiausių vyrų dainininkų dešimtuką. Ne tik jų muzika, bet ir savitas, išskirtinis stiliaus pajutimas tapo įkvėpimo šaltiniu ir kitiems atlikėjams bei garsiausiems dizaineriams pristatant naujausias mados tendencijas.

Į stilingiausių vyrų atlikėjų dešimtuką pateko:

1. Maiklas Džeksonas. Mados kritikų vadinamas tikra stiliaus ikona, Maiklas Džeksonas daugeliui tapo sektinu pavyzdžiu kaip rengtis ir atrodyti. Karjeros pradžioje atlikėjas rinkosi blizgančius ir ryškius drabužius bei įvairius aksesuarus, kiek vėliau – pop karalius itin pamėgo odines striukes ir militaristines detales. Šį sezoną ypač madingi pečius išryškinantys ir blizgučiais išpuošti švarkai tuomet tapo bene vieni svarbiausių Džeksono įvaizdžio atributų. Atlikėjo drabužiuose taip pat švytėjo metalinis spindesys bei futuristinės detalės. Nelikdavo nepastebėtos ir populiariosios pirštinės, juoda kepurė ar diržai su itin didelėmis sagtimis. Visos šios detalės rado vietą ir Valentino, Karl Lagerfeld, Balmain, Givenchy ar Dolce&Gabbana kolekcijose.

Stilingiausių pop scenos žvaigždžių top 10

2. Buddy Holly. Aukščiausias šių dienų populiarumo pozicijas užimantys 50 – ųjų „Ray Ban“ stiliaus akiniai buvo neatsiejama rokenrolo žvaigždės Buddy Holly įvaizdžio detalė. Taip pat dėmesio dar ir šiandien susilaukia dainininko pamėgti siauri kaklaraiščiai bei klasikiniai kostiumai.

Stilingiausių pop scenos žvaigždžių top 10

3. Davidas Bowie. Dažnai vadinamas „Roko chameleonu“, Davidas Bowie išsiskiria ekstravagantišku ir drąsiu stiliumi. Dainininko pasirinkti ryškūs, spalvoti ir raštuoti drabužiai šiandien yra viena karščiausių vyriškos mados tendencijų.

Stilingiausių pop scenos žvaigždžių top 10

4. Džastinas Timberleikas. Amerikiečių dainininkas, dainų kūrėjas, prodiuseris, šokėjas, aktorius bei drabužių kūrėjas Džastinas Timberleikas šių metų kovo mėnesį buvo pripažintas stilingiausiu Amerikos vyru. Vyrams skirtas žurnalas „GQ“ tuomet gyrė dainininko poveikį madai, jo norą rizikuoti ir įgūdį laikytis tendencijų, atkreipiant dėmesį į jo skrybėles, trijų dalių kostiumus, siaurus kaklaraiščius ir barzdą. Nemažo būrio pasekėjų sulaukė ir atlikėjo įprotis prie kostiumo derinti sportinius batelius.

Stilingiausių pop scenos žvaigždžių top 10

5. The Beatles. Šios grupės įtaka roko muzikai ir populiariajai kultūrai buvo ir tebėra didžiulė. Įnešdami svarų indėlį į muzikinę ir kultūrinę erdves Bitlai taip pat įtakojo ir mados raidą. Septintajame XX amžiaus dešimtmetyje išpopuliarintos „kuokštiškos“ šukuosenos, juodi arba pilki paprasti švarkai, spalvotos kelnės ir, žinoma, apvalūs akiniai dar ir šiandien tampa puikiu stiliaus pavyzdžiu mados aistruoliams ir kūrėjams.

Stilingiausių pop scenos žvaigždžių top 10

6. Kriss Kross. 1990 metais išgarsėjęs paauglių reperių duetas Kris Kross populiarumo viršūnę pasiekė išleidęs savo hitą „Jump“. Taip pat neliko nepastebėtas kiek neįprastas, bet labai originalus jų rengimosi stilius – garsusis duetas visus drabužius nešiojo priešinga puse!

Stilingiausių pop scenos žvaigždžių top 10

7. Sid Vicious. Garsiosios grupės muzikantas Sid Vicious mėgo nešioti odinius švarkus, plėšytus džinsus ir marškinėlius. Blogo berniuko įvaizdis šiemet sugrįžo!

Stilingiausių pop scenos žvaigždžių top 10

8. André Lauren Benjamin. Žinomas kaip Andre 3000, šis dainų kūrėjas, muzikantas, aktorius ir grupės OutKast narys visada atrodo madingai ir stilingai. Nesvarbu, ar jis pasirodys su šiaudine skrybėlaite, ar su sportine kepure su snapeliu, – Andre 3000 vis tiek sulauks daug pagiriamųjų žiniasklaidos ir mados kritikų žodžių! Atlikėjas mėgsta žaisti spalvomis ir raštais, o taip pat nelieka abejingas įvairiems aksesuarams – stilingiems akiniams nuo saulės, petnešoms, diržams bei kaklo pakabukams, margaspalviams kaklaraiščiams ar peteliškėms. Savitą ir išpuoselėtą stiliaus pajautimą André pademonstravo ir 2008 metais, kai pristatė savo drabužių liniją „Benjamin Bixby“.

Stilingiausių pop scenos žvaigždžių top 10

9. Run DMC. Daug prisidėjusi prie hiphopo muzikos raidos grupė Run DMC savo indėlį įnešė ir į mados padangę. Visada stilingi vyrukai labiausiai mėgo odinius ir džinsinius drabužius, juodas kepures, sportinio stiliaus švarkus arba marškinėlius bei Adidas sportbačius. Išskirtinė įvaizdžio detalė – ilgos ir plačios aukso grandinės.

Stilingiausių pop scenos žvaigždžių top 10

10. Pete Doherty. Dažnai dėvintis klasikinio stiliaus kostiumą, prie kurio priderinama stilinga skrybėlaitė, britų grupės „Babyshambles“ dainininkas ir dainų autorius Pete Doherty yra panašus į kiek patrakusį džentelmeną su cigarete ir alkoholio taure. Ypač išpopuliarėjęs po to, kuomet užmezgė romaną su supermodeliu Kate Moss, atlikėjas dažnai atsiduria dėmesio centre ne tik dėl nuolatinių skandalų bei potraukio narkotikams, bet ir dėl savo įvaizdžio. Stilingas šalikas, petnešos ar spalvoti marškinėliai… Atrodo, kad Pete Doherty iš tiesų žengia kartu su karščiausiomis mados tendencijomis!

Stilingiausių pop scenos žvaigždžių top 10

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt