Stilistas pataria: Nebijokite eksperimentuoti!

Linas Kiguolis - -
Stilistas pataria: Nebijokite eksperimentuoti!

Dosjė


Amžius: 28 m.

Išsilavinimas: kostiumų dizaino specialybė aukštesniojoje mokykloje

Darbovietė: grožio salonas „Figaro“, mados namai „Kukla“

Pomėgiai: skaniai valgyti ir keliauti

Filmas: „The September Issue“

Muzika: Roisin Murphy

Devizas: „Nepasiekiamų dalykų nėra: arba per mažai nori, arba per mažai dirbi.“

Šį kartą savo patarimais kaip atrodyti žaviai su „Jurgita“ pasidalijo žinomas stilistas Kęstutis Rimdžius. Tikimės, kad Kęstučio pastabos ir patarimai padės Jums geriau orientuotis mados ir stiliaus pasaulyje.

Būsi madinga, jei laikysies bent vienos iš sezono krypčių. Šią vasarą reikėtų rinktis country, poprock arba marinistinio stiliaus drabužius.

Madingi du avalynės tipai. Vienas jų – basutės aukštu ir storu kulnu su įvairiomis detalėmis – raišteliais, dirželiais, sagtimis. Taip pat madingi ilgaauliai žemakulniai batai iš zomšos, gali būti ažūriniai, visaip karpyti.

Vasarą neišsiversi be akinių nuo saulės. Dabar labai madingi 8–9 praėjusio amžiaus dešimtmečio stiliaus akiniai storais ir griežtais rėmeliais. Venkite juodos spalvos, nes madingi ryškūs rėmeliai, gali būti netgi raštuoti.

Neįmanoma nuo galvos iki kojų apsirengti blogai, nebent iš tiesų nori atrodyti klaikiai. Dažniausia tereikia pakeisti kokią nors detalę, pavyzdžiui, diržą ar batus – ir žmogus atrodys gerai. Žmogus net negalvodamas kuria savo stilių. Pastebėjau, kad žmonės, sakantys, jog neskiria dėmesio išvaizdai, iš tiesų apgalvoja kiekvieną detalę.

Stiliaus paieškos yra procesas be pabaigos. Kuo daugiau eksperimentuosi, tuo lengviau ir paprasčiau bus jo ieškoti. Didžiausia klaida yra parduotuvėje ieškoti tokių daiktų, kuriuos jau turi savo spintoje – tokio paties silueto suknelės, tokio paties sukirpimo džinsų, panašių basučių. Imk daiktus, kurie tau pačiai neatrodo gražūs.

Panelės dažnai daro klaidą susikurdamos įvaizdį, kuris daro jas vizualiai vyresnėmis. Tas prisidažymas kasdien, pirmi aukštakulniai 12 centimetrų aukščio – švelniai tariant juokinga. Reikia suaugti iš lėto, o ne iš karto pulti prie drabužių, kurie tinka tavo mamai.

Vasarą užteks bronzinės sausos pudros (ji paryškins tavo įdegį), vandeniui atsparaus blakstienų tušo ir gaivios spalvos (pavyzdžiui, persikų) lūpų blizgesio. Vakarui rinkitės aukso ar bronzos spalvos blizgesį. Jokių kreminių pudrų, jokių sausų pudrų, jokių šešėlių. Dar labai svarbu susitvarkyti antakius, kad veidas būtų išraiškingesnis.

Podiumų madą kopijuoti reikia saikingai. Užteks vienos detalės, kuri tau patinka ir atitinka tavo būdą. Derink ją prie to, ką jau turi spintoje. Tai padės neiškristi iš konteksto ir jaustis mados olimpe.

Sako, uždėk kiaulei perlus, ji vis tiek bus kiaulė. Mergaitę aprenk idealiai tinkančia „Zara“ suknele ir ji atrodys kaip už milijoną. Nereikia taškyti pinigų brangiems daiktams – jie visi susidėvi per tiek pat laiko.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt