Storašlaunės gyvena ilgiau

Ugnius Kiguolis - -
Storašlaunės gyvena ilgiau

Medikų atlikti tyrimai parodė, kad storesnių šlaunų savininkėms gresia mažesnė rizika susirgti širdies ligomis. Kaip rašo dienraštis „The Sun“, mokslininkai nustatė, kad tikimybė patirti širdies smūgį apvalių formų savininkei Beyonce yra kur kas mažesnė už galimybę, kad jis ištiks tokią liesakoję dailiosios lyties atstovę kaip, pavyzdžiui, stiliaus ikoną Victorią Beckham.

Beje, buvo įrodyta, kad moterys ar merginos, turinčios storesnes šlaunis, gali nustoti sielotis dėl papildomų kilogramų ir lieti prakaitą sporto salėse, nes jų kūno sudėjimas yra būtent toks, kurio reikia norint ilgiau gyventi. Ši išvada buvo publikuota Britanijos Medicinos Žurnale po to, kai Danijos ekspertai daugiau nei 10 metų analizavo vyrų ir moterų kūno sudėjimus.

Ilgai trukusiame eksperimente dalyvavo apie 3 tūkstančius žmonių. Medikų komanda stebėjo jų gyvenimo būdą ir kūno pokyčius po įvairių dietų laikymosi. Galiausiai buvo nustatyta, kad tiek vyrai, tiek moterys, kurių šlaunų apimtis nesiekia 60 centimetrų, kur kas dažniau suserga širdies ligomis nei tie, kurių apimtys „peržengia“ šią ribą.

Storašlaunės gyvena ilgiau

Visam tyrimui vadovavęs profesorius Berit Heitmann iš Kopenhagos Univesriteto Ligoninės teigė, kad itin plonos šlaunys gali sukelti širdies ligas dėl to, kad jose yra pagaminama mažiau insulino. Hormonų stygius gali sukelti ne tik diabetą, bet taip pat padidinti galimybę pakenkti širdžiai. Baigdamas pokalbį, B. Heitmann pabrėžė, jog gyvenimą trumpina ir sveikatai kenkia per maža raumenų masė šlaunyse. Tad norintiems gyventi ilgiau ir sveikiau, rekomenduojama nedelsiant griebtis pratimų, kurie sustiprintų ir padidintų raumenis.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt