Storos nuogalės užvaldo mados pasaulį

Gabriel E. Hall - -
Storos nuogalės užvaldo mados pasaulį

Pasirodo, kai kurie mados atstovai yra rimtai nusiteikę laužyti nusistovėjusius grožio standartus ir populiarinti apkūnesnių modelių reiškinį ant podiumo ar žurnalų viršelių. Štai visai neseniai per Niujorke vykusią mados savaitę dizaineris Markas Fastas nusprendė parodyti, kad jo kuriami drabužiai tinka ir gražiai atrodo ne tik itin lieknoms, bet ir stambesnio sudėjimo moterims. Būtent todėl savo kolekcijos pristatymui ji pasirinko keletą stambesnių modelių. Kitas pavyzdys – garsaus žurnalo „Glamour“ rugsėjo mėnesio fotosesija su žaviąja dvidešimtmete Lizzie Miller. Tą kartą nuogos ir savimi patenkintos manekenės Lizzie nuotraukos buvo sutiktos itin palankiai.

Storos nuogalės užvaldo mados pasaulį

Žurnalo „Glamour“ leidėjai gavo begalę skaitytojų laiškų, kuriuose vien tik pagiriamieji žodžiai ir teigiami įvertinimai. „Tai tikras grožis!“, – oficialioje žurnalo internetinėje svetainėje rašė viena skaitytoja. „Moteris, kuris valgo!“. 23 metų mergina pridūrė: „Nuo 12 metų alinau save dietomis dėl to, kad būčiau šiek tiek lieknesnė. Tačiau pamačius šias nuotraukas, pirmą kartą gyvenime pasijutau patenkinta savo kūno proporcijomis. Ačiū už savigarbos ugdymą“.

Įkvėpta teigiamų skaitytojų atsiliepimų, žurnalo „Glamour“ kūrybinė grupė nusprendė žengti dar drąsesnį žingsnį ir į lapkričio mėnesio numeriui skirtą fotosesiją pakvietė ne vieną, bet visą būrį mylinčių savo apvalumus ir trykštančių optimizmu bei gyvenimo džiaugsmu gražuolių.

Atiduodami savo simpatijas apvalesnių formų modeliams populiaraus žurnalo leidėjai nori parodyti, kad tikrasis grožis slypi gebėjime jaustis patogiai turint bet kokį kūno sudėjimą. Pritardamos šiai minčiai, apsinuoginti ir pademonstruoti savo figūrą mielai sutiko modeliai Kate Dillon, Ashley Graham, Amy Lemons, Lizzie Miller, Crystal Renn, Jennie Runk ir Anansa Sims. Na, ir kaip jums?

Storos nuogalės užvaldo mados pasaulį

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt