Storule praminta manekenė išleido knygą apie lieknėjimą

Julie Splinters - -
Storule praminta manekenė išleido knygą apie lieknėjimą

Šiandienos modeliams būti vien „mūzomis“ ir demonstruoti dizainerių kurtus drabužius ar aksesuarus nepakanka. Šalia dalyvavimo kasmetiniuose mados savaičių pristatymuose, fotofrafavimosi žymiausių kompanijų reklaminiams stendams ar žurnalų viršeliams jie nusprendžia užsiimti ir kita veikla. Štai garsiosios pasaulio manekenės Kate Moss, Erin Wasson, Natalia Vodianova ar Amber Valleta nusprendė kurti pačios ir tapo dizainerėmis. Jų drabužius jau spėjo pamėgti daugybė jų gerbėjų. Na, o kitos manekenės sumano savo mintimis su visu pasauliu pasidalinti parašydamos knygą.

Neseniai 23 – jų metų garsi manekenė Crystal Renn išleido knygą, kurioje atvirai papasakojo apie savo modelio karjerą. „Alkis – Jaunos manekenės istorija: Apetitas, Ambicija ir Pasinaudojimas savo apvalumais“. Taip vadinasi šios iš Floridos kilusios manekenės knyga, kuri yra išleista dviem skirtingais viršeliais. Joje galima rasti pasakojimą apie Crystal Renn didžiules pastangas norint atsikratyti papildomų kilogramų, kurie jai trukdė tapti sėkmingai dirbančiu modeliu, jos kovą su anoreksija ir galiausiai susitaikymą su savo apvaliomis formomis, kurios netgi padėjo jai tapti žymia.

Storule praminta manekenė išleido knygą apie lieknėjimą

„Norėčiau, kad mano knyga padėtų suvokti, kad į sąvoką „grožio idealas“ telpa įvairaus kūno sudėjimo moterys. Kiekviena moteris yra skirtinga ir savaip žavi bei graži“, – pasitikinti ir patenkinta dabartine savo modelio karjera kalbėjo Crystal Renn.

Manekenės teigimu, ji nori parodyti būsimiems knygos skaitytojams, kad ne vien tik itin liekno sudėjimo modeliai gali pasiekti itin palankių karjeros aukštumų. Viso šito įrodymas – pati Crystal, kuri yra laukiama tokių dizainerių, kaip Jean Paul Gaultier ar Dolce & Gabbana, kolekcijų pristatymuose ar leidnių „Vogue“ bei „Glamour“ fotosesijose.

Storule praminta manekenė išleido knygą apie lieknėjimą

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt