Stoties įvaizdis madoje

Olivia Morelli - -
Stoties įvaizdis madoje

Netrukus lietingi ir atvėsę orai merginas ir moteris pakvies įsigyti stilingas pėdkelnes. Šis sezeonas siūlo iš tiesų didelę jų įvairovę. Madingos margaspalviais karoliukais papuoštos, įvairiais raštais išmargintos arba tinklinės pėdkelnės. Itin besidominčios mados naujienomis artėjantį rudenį neišsivers ir be plėšytų – „punk“ stiliaus pėdkelnių.

80 – ųjų stiliaus įkvėptas pėdkelnes jau galėjome išvysti ant garsiausių podiumų, reklaminėse kampanijose ir įvairių pasaulio miestų gatvėse. Jas jau spėjo pamėgti ir žymiausios pramogų pasaulio atsovės.

Visgi, ši pėdkelnių tendencija yra šiek tiek „slidi“, kadangi vos tik vienu įplėšimu jose bus per daug, iš karto atsiras rizika atrodyti neskoningai ir netgi pernelyg vulgariai.

Todėl tam, kad nepatektumėte į neskoningiausiai apsitengusiųjų sąrašus, pristatome, kaip ši tendencija turėtų būti nešiojama tinkamai. Renkantis „punk“ stiliaus pėdkelnes, vertėtų atkreipti dėmesį, kad jos nebūtų per daug suplėšytos.

Štai dizainerė Monique Lhuillier prie subtiliai plėšytų pėdkelnių derina itin puošnų klasikinio stiliaus kostiumėlį. Vintage ir modernaus stilių derinys atrodo iš tiesų žaviai.

Stoties įvaizdis madoje

Laisvesnį stilių siūlo dizaineris Alexander McQueen, kuris kviečia rinktis plėšytų pėdkelnių, ilgaaulių batų ir odinės suknutės ansamblį.

Stoties įvaizdis madoje

Taip pat madingą plėšytų pėdkelnių variantą siūlo Scarlett Johansson ir jos pasirodymas šių metų Mango reklamoje.

Stoties įvaizdis madoje

Vėsesnėmis rudens dienomis stilistai ragina rinktis storas juodas vienoje vietoje įplyšusias pėdkelnes, kurios derinamos su šortais ir aukštakulniais bateliais.

Na, ar jau esate pasiruošusios aplinkinių žvilgnsius pritraukti nauju ir drąsiu savo įvaizdžiu?

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt