Supermodels stovykla ruošiantis 2013 rudens/žiemos madų savaitėms

Jake Doe - -
Supermodels stovykla ruošiantis 2013 rudens/žiemos madų savaitėms

Metų pradžia Supermodels agentūroje kaip niekad įspūdinga ir produktyvi. Vos pasitikę Naujuosius 2013 metus iškart kimbame į darbus ir siekiame aukštumų. Pirmoji 2013 metų darbo diena skirta visiškai naujam ir niekada iki šiol Lietuvoje nevykdytam projektui – modelių stovyklai. Tai neįprasta modelių stovykla, kurių tikriausiai pasitaikė ir iki šiol. Mūsų stovykla nemokama, nemasinė, skirta tik konkretiems modeliams ir turinti labai aiškų tikslą – pasiruošti artėjančioms madų savaitėms. Sausio mėnesį pasaulį išvys garsiausių mados namų aukštosios mados kolekcijos, o vasarį jas lydės nešiojamosios mados naujausios tendencijos. Turbūt daugelis merginų įsivaizduodamos modelio darbą mato save ant podiumo ir svajones sieja su garsių dizainerių kolekcijomis, fotografų blykstėmis bei žurnalų viršeliais.

Ilgametė praktika rodo, kad modelio darbas tikrai nėra lengvas, o aukščiausio lygio modeliai išgyvena didžiausius išbandymus. Madų savaitės yra vienas iš didžiausių išbandymų jauno ir perspektyvaus modelio karjeroje. Tai galimybė būti visų pastebėtai, gauti geriausius darbus, suktis mados pasaulio „grietinėlėje“ ir labai greitai išgarsėti. Deja, galimybė išgarsėti ir tapti tikruoju supermodeliu šypsosi tikrai ne kiekvienai svajojančiai. Netgi patekti į madų savaičių kastingus gali tik išrinktosios, iš kurių tik geriausios gauna darbą. Jau keletą kartų savo naujuosius veidus lydėjome į madų savaites, matėme patiriamus sunkumus, kartu išgyvenome plūstančias emocijas ir bandėme suspėti su kartais nepakeliamai įtempta dienotvarke. Visi tai yra neįkainojama praktika, pamokos, kurias privalo išmokti kiekvienas modelis siekiantis aukščiausio lygio karjeros. Šį kartą kaip niekad stengiamės tam pasiruošti ir savo modelius ateinačioms madų savaitėms paruošti ne tik fiziškai, bet ir morališkai. Šiam tikslui sugalvojome nebūtą projektą – stovyklą, kurioje susirinks visos modelio darbo pradinukės, o išvyks rimtai šiam darbui nusiteikę jaunos damos, žinančios ko nori ir pasiruošę savo tikslus įvykdyti.
Stovyklos tikslas – pasiruošti madų savaitėms.

Uždaviniai:
1. Išmokti sveikai ir taisyklingai maitintis;
2. Sužinoti sporto naudą bei išmokti mankštintis;
3. Išmokti taisyklingai vaikščioti madų savaičių podiumu;
4. Išmokti stilingai ir „modeliškai“ apsirengti;
5. Psichologiškai pasiruošti madų savaičių krūviui;
6. Išmokti pozuoti ir laisvai jaustis prieš objektyvą;
7. Išmokti prižiūrėti savo plaukus bei odą;
8. Aptarti kiekvienos merginos tikslus ir lūkesčius bei išsakyti savuosius.

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt