SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus - "Aura by Swarovski"

Ugnius Kiguolis - -
SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus - "Aura by Swarovski"

Nauji aromatai…naujos dekoratyvinės makiažo priemonės…Aura by Swarovski – tai daug daugiau. Tai Swarovski kristalų aura, atskleidžianti žavingą moteriškumą bei akinantį šviesos spindesį.

Daugeliui, išgirdus pavadinimą ‘Swarovski kristalai’, susidaro akinančio spindesio, prabangos, žėrėjimo kupinas reginys. Swarovski kompanija kristalus perteikia kaip užburiantį spindesio įrankį: brangenybės, papuošalai, smulkūs kristalai, puošiantys rūbus ar kitus asmeninius daiktus ir aksesuarus ir pan.

Kompanijai Swarovski išlaikyti sėkmę padėjo trys pagrindiniai dalykai: nuolatinis tobulumo ir kūrybiškumo siekis, naujų atradimų galia ir užbaigtumas.

Gaminiai, sukurti su Swarovski kristalais, moterį pakeri akinama trauka ir pabrėžia grynojo moteriškumo grožį per kristalų prizmę. Nuo šios dienos gimsta naujas, daug paslaptingesnis ir jausmingesnis, Swarovski istorijos puslapis – su naujuoju aromatu ir makiažo priemonėmis.

Šio projekto gimimą inspiravo šiltas ir artimas kompanijos bendradarbiavimas su kvapų ekspertais – Clarins Fragrance grupe. Šio bendradarbiavimo vaisius – naujas užburiantis aromatas, nauja Swarovski legendinio paveldo interpretacija, naujos vilionės ir…nauji pojūčiai.

Iš pat pradžių buvo tik krištolas – paprastas, grynas ir skaidrus. 1895 m. Bohemijos regione meistras Daniel Swarovski išrado kristalų pjaustymo ir šlifavimo įrangą. Swarovski vardas tapo legendiniu ir šiomis dienomis kompanija tęsia savo klestėjimą ir plėtimąsį.

SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“

Prabanga ir kerai

Swarovski suteikė kristalams žavingą aurą, kuri pritraukia ir išsklaido šviesą. Dėl išskirtinės bei paslaptyje laikomos kristalų gamybos technologijos, Swarovski pateko į pasaulio mados ir elegancijos pasaulį.Dvidešimtojo amžiaus pradžioje brangenybių ir mados namai pradėjo domėtis Swarovski kristalais. Paryžiuje Swarovski kompanija bendradarbiavo su tokiais mados grandais kaip Coco Chanel, Elsa Schiaparelli ir Christian Dior.Šiandien nesuskaičiuojamai daug mados namų linksniuoja Swarovski kompanijos vardą ir kreipiasi į kompaniją, norėdami panaudoti Swarovski kristalus savo gaminiuose (rūbuose, aksesuaruose ir pan.). Swarovski vardas jau yra sužibėjęs daugiau kaip 1800 mados namų.

Šiandien Swarovski pristato naujo aromato liniją, naują šviesos alchemijos būdą. Jų tikslas – aromatų pasaulyje suprantamus dienos šviesos – jos švytėjimo bei spindesio skleidžiamus pojūčius perteikti per kristalus. Kompanija siekė atskleisti naują moteriškumo dimensiją bei jausmus, kuriuos jaučia ir kuriais žavisi Swarovski gerbėjai.

Svarbiausias akcentas – tai kristalas, apdorotas bei nušlifuotas išskirtinės Swarovski naudojamos technologijos būdu, kuris pagauna šviesos spindulį, išskaido jį ir paskleidžia jį į tūkstančius kitų žaižaruojančių virsmų. Būtent dėl šios magijos Swarovski kompanijos kūrėjai nutarė pristatyti naują aromatą – Aura by Swarovski. Aura by Swarovski – žaižaruojantis aromatas, kuris apgaubia kiekvienos moters grožį nepaprasta, akinama aura.

SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“

Aura by Swarovski: purškiamasis kvapusis vanduo.
Aromato kūrėjai: Jean-Pierre Bethouart ir Olivier Cresp (Firmenich).

Aromato širdyje tyvuliuoja energijos šaltinis – tai ambros, aromatinės dervos ir baltojo muskuso derinys. Trys švarūs ir kilnūs aromato virpesiai atskleidžia energijos pojūtį, kuris kisdamas virsta vis ryškesniais aromato spinduliais. Vaisinis spindulys, kurio natomis teka sultingasis ličio vaisius. Prisijungdamas prie aromato energijos prizmės, šis spindulys virsta intensyviais, rožiniais jausmingo bei viliojamo moteriškumo virpesiais.Gėlinio spindulio natos – baltoji tuberoza. Prisijungdamas prie aromato energijos prizmės, šis spindulys tampa patraukliais didingo moteriškumo virpesiais.Prieskoninio, pikantiško spindulio natos – rožinis pipiras. Prisijungdamas prie aromato energijos prizmės, šis spindulys tampa šiltais medžio akordų paslaptingo moteriškumo virpesiais.

SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“

Buteliuko dizaino kūrėjas: Gwenael Nicolas (Curiosity Agency, Japan). Jo teigimu, buteliuko dizainą buvo norima sukurti kaip amžiną objektą – tokį, kuris amžiaus pradžioje galėjo būti rastas Vienos rūmuose, arba tokį, kuris būtų geidžiamas moderniuose Niujorko loftuose, arba galėtų būti sutinkamas futuristiniame kino filme. Buteliuko dizainas turėjo akivaizdžiai atskleisti unikalią aromato aurą ir ryškų, išskirtinį savo charakterį, vėliau akimirksniu atpažįstamą. Net naujojo aromato pakuotė atidaroma kaip papuošalų dėžutė – juk aromatas ir yra mūsų papuošalas. Buteliukas dėžutėje įstatytas kaip karališkoji brangenybė soste.


Kūno linija

SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“

Kūno kremo sudėtyje – mikronizuota tikrųjų Swarovski kristalų pudra ir Crystal Shine vaivorykstės spalvų perlai, kurie suteikia nepaprasto ir ypatingo spindesio kūno odai. Kūno kremas drėkina, puoselėja odą, suteikia jai lygumo ir šilko švelnumo pojūčių.

Kūno losjono sudėtyje – taip pat mikronizuota tikrųjų Swarovski kristalų pudra ir Crystal Shine vaivorykstės spalvų perlai, kurie suteikia nepaprasto ir ypatingo spindesio kūno odai. Kūno losjonas drėkina odą, suteikia jai lygumo, švelnumo pojūčių.

Purškiamasis dezodorantas suteikia gaivos pojūtį ir papildo kūno linijos produktų asortimentą.

Dušo gelis suteikia kūnui gaivos pojūtį, apsupa aromato aura.

Makiažo priemonės

Swarovski kompanija, pristatydama kristalų spindesio prisotintas makiažo priemones, moteriai suteikia dar vieną išskirtinumą. Kristalai tampa makiažo priemonėmis. Jų sudėtyje – mikronizuota Swarovski kristalų pudra ir Crystal Shine vaivorykštiniai perlai, kurie apgaubia odą nepaprastu spindesiu. Dėl šių sudėtinių ingredientų matomas unikalus efektas ant odos, – tuo išskiriantis naująsias Swarovski kompanijos makiažo priemones iš kitų gamintojų blizgesio suteikiančių makiažo priemonių. Šiuo atveju oda tampa tarsi pati iš savęs spindinti ir kaip kristalai, išsklaidanti šviesos spindulius į tūkstančius virpesių. Ypač asmeniškas prabangos žestas ryte ir vakare.

SWAROVSKI makiažo brangenybes – MAKE UP JEWELS galite įsigyti išskirtinai tik KristiAnoje Gedimino pr.14, Vilniuje.

SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“

CRYSTAL GLOSS – lūpų blizgis.
Ypač švelni tekstūra lūpoms suteikia ypatingo spindesio. Du atspalviai: peršviečiamas ir rožinis.

CRYSTAL TOUCH – kristalų spindesio suteikianti makiažo priemonė.
Kompanija pristato naują būdą akinančiai žibėti – naudokite priemonę, patepdamos kūno vietas, kurios trokštate, kad žibėtų: smilkinius, akių vokus, dekoltė ar pečius…

Swarovski makiažo priemonės – tai daug daugiau nei tik makiažo priemonės. Dėmesį patrauks apvalios formos pakabinamas „brangakmenis“, kurį galima nešioti ant kaklo. Šio papuošalo asimetrinės formos paviršius atspindi šviesą: jis yra išpuoštas tikrais Swarovski kristalais.

Asortimento produktų kainos:

15 ml parfumuotas vanduo (papildomas) – 129 Lt
30 ml parfumuotas (papildomas)– 199 Lt
50 ml parfumuotas (papildomas)– 269 Lt
75 ml parfumuotas (papildomas)– 339 Lt
50ml parfumuotas papildymas – 199 Lt
Kūno kremas 150 ml – 219 Lt
Kūno losjonas 200 ml – 129 Lt
Purškiamas dezodorantas 100 ml – 105 Lt
Dušo gelis 200 ml – 115 Lt
CRYSTAL GLOSS – 209 Lt; CRYSTAL TOUCH – 249 Lt

Pardavimo vieta: KristiAna

„Aura by Swarovski“ reklamos kūrimo užkulisiai

SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“SWAROVSKI pristato pirmuosius kvepalus – „Aura by Swarovski“

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt