Tai sustabdys eismą: Megan Fox seksualioje "Armani" reklamoje

Alice Woods - -
Tai sustabdys eismą: Megan Fox seksualioje "Armani" reklamoje

Holivudo aktorė Megan Fox laikoma viena gražiausių moterų pasaulyje. Tam, kad įrodytų tokį titulą gavusi neveltui, prieš kelias dienas mergina, kartu su teniso žvaigžde Rafal Nadal (kuris pakeitė futbolininką Cristiano Ronaldo), pasirodė provokuojančioje mados namų „Armani“ apatinių bei džinsų reklamoje. Keturios seksualios nuotraukos, kurios buvo atskleistos prieš kelias dienas, yra dalis naujosios reklaminės kampanijos, ir jau kitą mėnesį pasirodysiančios reklaminiuose stenduose, be jokių abejonių, rizikuoja sutrikdyti transporto eismą.

Pirmoje nespalvotoje nuotraukoje Megan Fox, dėvėdama juodus nėriniuotus apatinius ir raitydamasi ant senos odinės sofos pozuoja priešais garsiojo fotografų dueto Mert Alas ir Marcus Piggott objektyvus. Kitoje – aktorė, pasipuošusi vien tik Georgio Armani kurtais džinsais, demonstruoja savo tatuiruočių kolekciją.

Tiesa, iš devynių „vaikščiojančia knyga“ pravardžiuojamos aktorės tatuiruočių, reklaminėje nuotraukoje matosi tik dvi. Ant dešinės pusės šonkaulių Fox yra išsitatuiravusi vertikalų užrašą anglų kalba: „Those who danced were thought to be insane by those who could not hear the music“ („Tiems, kurie negirdėjo muzikos, šokantys atrodė bepročiai“). Ant dešiniojo aktorės peties puikuojasi britų klasiko Šekspyro išmintis iš tragedijos „Karalius Lyras“: „We will all laugh at gilded butterflies“ („Visi mes juoksimės iš paauksuotų drugelių“).

Pastaruoju metu Megan Fox modelio karjera klostosi daug geriau nei aktorės: paskutiniai jos filmai, tokie kaip „Jonah Hex“ ar „Jennifer’s Body“ patyrė finansinį fiasko. Tuo tarpu įspūdingos išvaizdos Rafal Nadal modelio vaidmenyje mados apžvalgininkams pasirodė per daug susikaustęs: „Jam reiktų šiek tiek atsipalaiduoti. Atrodo jog kaskart kai Rafal pozuoja, viskas ką jis tuo metu mato yra Roger Federer [priešininkas teniso kortuose]“.

Tai sustabdys eismą: Megan Fox seksualioje „Armani“ reklamoje

Tai sustabdys eismą: Megan Fox seksualioje „Armani“ reklamoje

Tai sustabdys eismą: Megan Fox seksualioje „Armani“ reklamoje

Tai sustabdys eismą: Megan Fox seksualioje „Armani“ reklamoje

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt