Tatuiruotės ir gėlės

Lucia Danes - -
Tatuiruotės ir gėlės

Mados pasaulyje neseniai pradėjęs šmėžuoti Rick Genest, žinomas, kaip zombie boy (iš anlgų kalbos: berniukas zombis) arba zombie dreamer (iš anglų kalbos: svajotojas zombis), sudalyvavo Fashion Magazine inicijuotoje fotosesijoje. 25 – erių metų kanadiečio kūnas beveik ištisai padengtas tatuiruotėmis, o žurnalistai taikliai sako, kad paprastai žmonės piešinius tatuiruojasi ant odos, o Rick kūno piešiniais atskleidžia tai, kas yra po oda.

Savo pirmąją tatuiruotę jaunas vyras pasidarė būdamas 21 – erių, Monrealyje, pas tatuiruočių meistrą Frank Lewis. Per ateinančius trejus metus jis išleido tūkstančius dolerių tobulindamas savo kūno piešinius, nebeturėdamas santaupų kurį laiką net gyveno gatvėje, tačiau Rick gyvenimas šiemet visiškai apsivertė. Jo fanų puslapį socialiniame tinkle pamatė Lady Gaga meno direktorius Nicola Formichetti, kurio dėka kanadietis nusifilmavo hitu tapusiame atlikėjos klipe „Born This Way“.

Paryžiaus mados savaitėje Rick Genest debiudavo kaip modelis ant podiumo pristatydamas prancūzų dizainerio Thierry Mugler drabužius su kuriais vėliau fotografavosi „Voque Hommes Japan“ žurnalui. Nicola Formichetti teigia, kad Rick šiuo metu gauna daugybę su mada susijusių pasiūlymu ir yra įsitikinęs jo sėkme.

Pats kanadietis modelio darbo nesureikšmina, mados pristatymus ironiškai vadina spektakliu, tačiau pripažįsta, kad buvimas dėmesio centre ir toks darbo pobūdis jam patinka.
Naujausias Rick Genest darbas, lenkų fotografo Mateusz Stankiewicz fotosesija pavadinta „Išvarymu iš rojaus“ – švelnūs alyvų žiedai, pastelinių spalvų ir lengvų audinių drabužiai bei juodu rašalu tatuiruota vyro oda sukelia gan dviprasmiškus jausmus.

Tatuiruotės ir gėlėsTatuiruotės ir gėlėsTatuiruotės ir gėlėsTatuiruotės ir gėlėsTatuiruotės ir gėlėsTatuiruotės ir gėlėsTatuiruotės ir gėlėsTatuiruotės ir gėlės

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt