Tendencija - ryškūs antakiai

Linas Kiguolis - -
Tendencija - ryškūs antakiai

Ryškūs antakiai – viena iš šio sezono makiažo tendencijų, kurių plitimą ypač paskatino modelis Cara Delevigne. Be to, antakiai yra itin svarbi veido dalis, prisidedanti prie įvaizdžio formavimo bei tam tikrų bruožų išryškinimo. Niekas neabejoja, jog antakių formą reikią rinktis individualiai pagal veido bruožus, o ne vien atsižvelgti į vyraujančias tendencijas, tačiau retai kas susimąsto kokias antakių ryškinimo priemones derėtų rinktis skirtingose situacijose.

Antakių pieštukas

Antakių pieštukas idealiai tinka bandant suteikti antakiams kiek kitokią formą (pavyzdžiui, aštresnį kampą) ar norint prailginti antakį. Be to, antakių pieštukas idealiai maskuoja randus, „plikas“ antakio vietas bei nevykusius bandymus išsipešioti antakius. Dažniausiai žmonės ieško itin smailaus, kietesnio pieštuko tam, kad galėtų preciziškais brėžiais imituoti smulkius antakių plaukelius arba ieško minkštesnio pieštuko ir juo brėžia ištisinę liniją.

Iš tiesų norint antakių pieštuku taisyklingai paryškinti antakius derėtų brėžti minkštesnes, pakankamai plonas ir trumpas linijas, kurias vėliau šukelėmis ar specialia kempinėle derėtų „sulieti“ su natūraliais antakiais. Taip sukursite natūraliai atrodančių ir tvarkingų antakių įspūdį. Be to, patogumo dėlei patariame rinktis išsukamus antakių pieštukus, kurių nereikės drožti bei kuriuos bus patogiau naudoti skubant.

Antakių geliai

Įvairius antakiams skirtus gelius ypač paprasta naudoti dėl greito ir nesudėtingo užtepimo proceso. Be to, antakių gelius galima derinti kartu su kitomis ryškinimo ir spalvos suteikiančiomis priemonėmis. Be to, galima įsigyti ir gelių, turinčių nežymų ir ypač natūraliai atrodantį atspalvį.

Antakių gelius geriausia naudoti bandant sutvarkyti itin ilgus ir neklausnius antakius ar suteikti antakiams griežtą (konkrečią) formą. Renkantis spalvotus antakių gelius svarbu atkreipti dėmesį, ar gelis padengia tik antakių plaukus ir nenunažo odos. Kitu atveju bus sunku įžvelgt natūralumą. Be to, renkantis skirtingus antakių gelius taip pat reikėtų atsižvelgti į priemonės blizgumą („šlapio efekto“ antakiai atrodo nekaip) bei galimą šerpetojimą išdžiūvus (tuomet gelis gali atrodyt kaip spalvotos pleiskanos).

Antakių šešėliai

Ši ryškinimo priemonė taip pat atrodo itin natūraliai bei suteikia antakiams pilnumo įspūdį, tačiau šešėliais paryškinti antakiai tinka ne visoms, o ypač netinka merginoms su retais ar pernelyg šviesiais antakiais. Be to, antakių šešėliai netinka norint suteikti antakiams formą, todėl juos naudoti reikia tik norint paryškinti sutvarkytus antakius.

Pats svarbiausias dalykas, į kurį derėtų atsižvelgti renkanti tinkamų antakių šešėlius, yra spalva. Antakių šešėlių spalva negali būti tamsesnė ar apskritai kito atspalvio nei natūrali antakių spalva. Be to, išsirinkus idealiai tinkančius ir natūralią antakių spalvą atitinkančius šešėlius derėtų padėti juos į šoną ir susirasti dviem atspalviais šviesesnius, mat šešėliai užpildys visą antakio formą, kurios pagrindas yra bent dviem atspalviais šviesesnis.

Antakių vaškas

Geriausia vandeniui ir prakaitui bei karščiui atspari priemonė yra antakių vaškas, todėl, jog juo galima sutvirtinti jau paryškintus antakius bei taip apsaugoti antakių pieštuką ar šešėlius nuo nutekėjimo tuo atveju, kai lyja ar yra itin karšta. Beje, nereikia baimintis jog karštuoju metų laiku tas pats gali nutikti ir antakių vaškui, mat antakių vašto formulė sukurta taip, kad jis sunkiai tirptų saulėje ir patikimai išlaikytų antakių formą.

Siekiančioms daugiau natūralumo galima rinktis antakių vašką kartu su tam tikru atspalviu, kuris šiek tiek paryškins natūralią antakių spalvą bei suteiks puikią formą. Antakių vašto galima įsigyti tiek palečių, tiek pieštukų pavidalu, abi šias priemones lengva naudoti, tačiau derėtų pasistenkti jų nepadauginti, mat tokiu atveju antakiai gali atrodyti lyg šlapi ar aliejuoti.

Tendencija – ryškūs antakiaiTendencija – ryškūs antakiaiTendencija – ryškūs antakiaiTendencija – ryškūs antakiai

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt