Tendencijos: Mados pavasariui ir vasarai

Linas Kiguolis - -
Tendencijos: Mados pavasariui ir vasarai

Svajoji būti madinga tarsi ką tik nužengusi nuo podiumo? Arba bent jau nutuokti, kokiems drabužiams spintoje atrasti vietos, o kuriuos paslėpti giliau? „Jurgita“ akylai sekė pasaulines madų savaites, kuriose buvo pristatytos 2010 pavasario–vasaros kolekcijos, ir išrinko ryškiausiai dominavusias tendencijas. Visa tai dabar drąsiai gali „įsitaisyti“ ir savo drabužinėje!

Pastelinės spalvos

Tendencijos: Mados pavasariui ir vasaraiEstetika, švara ir elegancija – būtent į tai šiemet koncentruojasi dizaineriai ir renkasi švelnias, neutralias spalvas. Net ir vakarinių suknelių modeliai pasižymi žemiškumu, natūraliu paprastumu.

Ku-kū!

Tendencijos: Mados pavasariui ir vasaraiTurbūt taip tiksliausiai lietuviškai reikėtų vadinti „peek-a-boo“ stiliaus drabužius, kurie subtiliai pabrėžia seksualumą. Įplyšimai, nėriniai, peršviečiama medžiaga, tinklelis ar karpytas audinys „nekaltai“ apnuogina kūną ir kviečia žvilgtelti.

Metalo tviskesys

Tendencijos: Mados pavasariui ir vasaraiŽaižaruojantys, blizgantys audiniai šiemet taip pat labai madingi. Disko nuotaika ir metalo blyksniai – nuo tamsiai sidabrinių iki saule tviskančių auksinių. Nebijančioms suspindėti tiesiogine šio žodžio prasme.

Plunksnelės

Tendencijos: Mados pavasariui ir vasaraiLengvabūdiška, vėjavaikiška ir žaisminga – tokį įvaizdį formuodami mados kūrėjai vėl prisiminė plunksneles. Įvairių spalvų ir tekstūrų, įdomiai panaudotos ir visad žaviai plazdančios ore…

Mokyklos dvasia

Tendencijos: Mados pavasariui ir vasaraiŠiuolaikiškai patobulinta uniforma išlaikant lengvai atpažįstamus „mokyklinukės“ atributus. Kojinaitės iki kelių, sijonukai, dryželiai, „akademiniai“ megztukai, marškiniai ar net kaklaraiščiai – dabar itin stilingi akcentai!

Lengvi kostiumėliai

Tendencijos: Mados pavasariui ir vasaraiDizaineriai įrodė, kad kostiumas nebūtinai turi būti griežtas ir dalykiškas, todėl jį vieningai transformavo pritaikydami dėvėti kasdien šiltuoju metų laiku. Sunkūs kostiumų siluetai išlaisvinti lengvų medžiagų, dinamiškesnių modelių ir derinių su detalėmis.

Nuotr. www.zimbio.com

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt