Tinklaraščiai: Anni Jϋrgenson ir jos plunksnos

Gabriel E. Hall - -
Tinklaraščiai: Anni  Jϋrgenson ir jos plunksnos

Penkiolikmetė Anni Jϋrgenson savo „Style Hurricane“ tinklaraštį pradėjo rašyti būdama vos trylikos ir per porą metų tapo viena iš žiniomiausių ir perspektyviausių jaunosios (tikriausiai teisingiau būtų sakyti „jauniausios“) kartos blogerių.

Mergina, gyvenanti Estijos Tartu mieste, dažniausiai apsiperka dėvėtų drabužių parduotuvėse, tačiau sugeba susikurti pavydėtiną stilių. Ji taip pat semiasi įkvėpimo iš pasaulinio lygio mados kūrėjų, jų idėjas pritaikydama savo aprangoje, rankomis nerdama megztinius panašius į Rodarte mados namus turinčių seserų Kate ir Laura Mulleavy darbus arba nusikopijuodama ir pati pasigamindama Jil Sander krepšį. Jaunoji estė teigia, kad dizainere būti tikriausiai nenorėtų, tačiau savo gyvnimą ji sieja su kūrybine veikla: „norėčiau dirbti darbą, kuriame galėčiau generuoti idėjas ir jomis dalintis su kitais žmonėmis“, pakalbinta teigia Anni.

Tinklaraščiai: Anni  Jϋrgenson ir jos plunksnos

Tinklaraščiai: Anni  Jϋrgenson ir jos plunksnos

Kūrybinga mergina ne tik puoselėja asmeninį stilių, bet ir kuria papuošalus, kuriuos parduoda savo internetinėje parduotuvėje. Būdama keturiolikos Anni gamindavo sages bei žiedus iš užtrauktukų bei įvairius papuošalus iš odos bei metalinių detalių, tačiau dabar visiškai atsidėjo tarp viso pasaulio tinklaraštininkų sensacija tapusiems ear cuffs (iš anglų kalbos: užraitymas ausiai). Ausims skirtus papuošalus mergina kuria iš vienos, natūralių bei dažytų plunksnų ir smulkių metalinių detalių, o visas fotosesijas su savo papuošalais bei drabužiais fotografuoja pati arba su savo jaunėle seserimi.

Tinklaraščiai: Anni  Jϋrgenson ir jos plunksnos

Tinklaraščiai: Anni  Jϋrgenson ir jos plunksnos

Anni tinklaraštis: Style Hurricane.

Anni papuošalų internetinė parduotuvė.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt