To dar nebuvo: modelius keičia moterys iš gatvės

Ugnius Kiguolis - -
To dar nebuvo: modelius keičia moterys iš gatvės

Vieno populiariausių Vokietijos moterų žurnalų „Brigitte“ puslapių daugiau nebepuoš vien tik tobulų kūno proporcijų savininkės. Žurnalo leidėjai nusprendė daugiau nepublikuoti nuotraukų su profesionaliais modeliais. Jas pakeis moterys iš „tikro gyvenimo“.

Įkvėpta britaniškojo „Vogue“ redaktorės Alexandra Schulman neigiamo pasisakymo apie „nulinio dydžio“ modelius, žurnalo „Briggite“ kūrybinė grupė pareiškė, kad ateityje jie spausdins nuotraukas, kuriose puikuosis vien tik normalaus kūno sudėjimo moterys.

„Nuo 2010 m. mes nebedirbsime su profesionaliais modeliais“, – pareiškė vyriausiasis žurnalo redaktorius Andreas Lebert. Jis pridūrė, kad jam jau atsibodo kaskart retušuoti nuotraukas su itin liesomis manekenėmis, kurios nėra panašios į paprastas moteris.

„Metų metus mes naudojome fotošopą tam, kad pastorintume podiumo gražuoles. Ypač per šlaunis ir krūtinę. Bet tai yra neteisinga ir tai neturi nieko bendra su mūsų skaitytojomis“, – toliau tęsė A. Lebert.

Žurnalo „Brigitte“ leidėjus šiam žingsniui ryžtis paskatino daugybė skaitytojų laiškų, kuriuose moterys teigė daugiau nenorinčios matyti perkarusių, „anoreksiškos“ išvaizdos manekenių.

Nuo šiol žurnalo „Briggite“ puslapius puoš nuotraukos su paprastomis, nebūtinai žinomomis visuomenėje moterimis. Tai galės būti ir studėntė, ir muzikantė, ir firmos direktorė. Svarbiausia ji turės būti įdomi, charizmatiška asmenybė. Beje, už fotosesiją joms bus mokamas toks pats atlygis, kaip ir profesionaliems modeliams.

To dar nebuvo: modelius keičia moterys iš gatvės

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt