Tobulos modelių odos paslaptys

Jake Doe - -
Tobulos modelių odos paslaptys

Liaudies išmintis byloja jog tobulų nėra, tačiau ilgakojės, skaisčiaveidės manekenės savo išvaizda neretai paneigia šią mintį. Nors jų oda kasdien patiria nemažai streso bei rimtų išbandymų, gražūs ir jaunyste spindintys, be jokių nuovargio žymių modelių veidai nepriekaištingai atrodo ne tik žurnalų viršeliuose bei ant podiumų, bet ir nulipus nuo jų. Kaip savo grožiu rūpinasi garsiausi pasaulio topmodeliai, kaip odą gelbėja mados savačių metu bei kokias priemones ir gudrybes pasitelkia? Sužinokite visa tai tiesiai iš jų pačių lūpų.

Karlie Kloss

Ką tik pradėjau naudoti “Latisse”! Apie šią blakstienų augimą skatinančią priemonę buvau girdėjusi daug gerų atsiliepimų, todėl patraukiau pas savo akių gydytoją apie tą stebuklą sužinoti daugiau. Iš pradžių šiek tiek bijojau, nes skaičiau jog “Latisse” gali pakeisti akių spalvą, tačiau vis dėlto nusprendžiau išbandyti. Priemonę naudoju dar tik dvi dienas, todėl kas dešimt minučių bėgu prie veidrodžio tikrinti kiek blakstienų jau užaugo!

Kalbant apie odą, naudoju “Pond’s Cold Cream” – tai labai riebus, prisotintas kremas, kurį, būdama mano metų, turbūt naudojo mano močiutė. Tai klasika! Ir tikrai veikia. Rytais taip pat mėgstu apsipurkšti veidą rožių vandeniu. Labai gaivina! Rožių vanduo drėkina odą ir puikiai tinka, kai oda itin išsausėja.

Joan Smalls

Rytais visada prasiu veidą salicilo rūgšties turinčiu valikliu, tuomet drėkinu odą losjonu bei „Estée Lauder Advanced Night Repair“ kremu. Žinau jog ši priemonė skirta naudoti naktį, tačiau mėgstu ją užsitepti ryte, nes oda visą dieną švyti ir atrodo tiesiog nepriekaištingai!

„Advanced Night Repair“ veidą palepinu ir prieš einant miegoti – mados savaičių metu mano oda tampa labai jautri ir išvarginta visokiausių dažymų ir trynimų nuimant makiažą. Po šitokių išbandymų labai svarbu tinkamai ją pamaitinti.

Tobulos modelių odos paslaptysTobulos modelių odos paslaptysTobulos modelių odos paslaptys

Hyoni Kang

„Dermalogica’s foam cleanser“ valiklis – nuostabus! Jis labai švelnus, tačiau puikiai pašalina visą makiažą. Naudoju tik kartą ir makiažo kaip nebūta!

Karmen Pedaru


Madų savaičių metu, rankinėje visuomet nešiojuosi „Darphin eye cream“ kremą, kuriuo tepu akių vokus. Oda aplink akis yra labai plona ir jautri, o madų savaičių metu iškenčia tikrai nemažai, todėl stengiuosi kuo geriau ją drėkinti. Prieš miegą būtinai visada nusivalau makiažą. Taip pat laikas nuo laiko darausi veido valymą. „Bristol“ viešbutyje yra SPA, kuriame atlieka išties gerą veido valymą, bet deja, jis – Paryžiuje! O aš gyvenu Niujorke.


Anja Rubik

Kas vakarą naudoju švelniai veikiantį šveitiklį – tai labai labai svarbu. Jis išvalo visas poras. Naudoju „Clinique“ firmos „7 Day Scrub Cream“ šveitiklį. Paprasčiausiai įmasažuoju jį į odą, o po to patepu odą drėkinamuoju kremu. Būtinai pamasažuokite odą, nes tai puikiai suaktyvina kraujotaką.

Lindsey Wixson

Nuo veido odos paviršiaus nuvalyti makiažui bei įvairiems nešvarumams naudoju „RMS Beauty Raw Coconut“ kremą. Taip pat mėgstu „Dr. Alkaitis“ odos priežiūros priemonių liniją. Tai dermatologas iš Kalifornijos, o jo kurtas priemones man parekomendavo Rose-Marie Swift, „RMS Beauty“ įkūrėja. Spuogus gydau arbatmedžio aliejumi, kurį perku ekologiškų produktų parduotuvėse.

Tobulos modelių odos paslaptysTobulos modelių odos paslaptysTobulos modelių odos paslaptys

Chanel Iman

Mano mėgstamiausias aliejus yra „Rodin Olio Lusso“. Tai nuostabi priemonė, nuo kurios viso kūno oda tiesiog spindi. Naudoju jį ir veidui – naudoju šį aliejų visur! Tik išlipusi iš vonios išsitepu juo kūną ir aš visiškai pasiruošusi savo grožio miegui.

Mirte Maas

Aš nerūkau bei kiekvieną dieną ir naktį naudoju drėkinamąjį kremą. Neturiu mėgstamiausio drėkinamojo kremo, svarbiausia, kad jis savo sudėtyje turėtų apsaugą nuo saulės – tai padeda išvengti raukšlių.

Kai skrendu į kastingą, vos išlipusi iš lėktuvo, paslėpti tamsiems paakiams, naudoju „Yves Saint Laurent Touche Éclat“ maskuoklį. Jis taip pat puikiai maskuoja spuogus.

Taip pat aš sveikai maitinuosi. Nors valgau dideles porcijas, tačiau visada tik sveiko maisto: pilno grūdo produktus bei patiekalus, daržoves ir vaisius. Karts nuo karto pasimėgauju pica, tačiau jei valgyčiau ją kasdien, mano viedas ir kūnas tikrai nukentėtų. Gyvenu Niujorke, mano mėgstamiausias restoranas yra „Sticky Rice“. Šį tailandiečių restoraną matau pro savo buto langą ir ten lankausi kiekvieną savaitę.

Jessica Stam

Šiuo metu naudoju „Neutrogena“ prausiklį – vienu paprastu žingsniu nusivalau makiažą bei švariai nusiprausiu veidą.

Tobulos modelių odos paslaptysTobulos modelių odos paslaptysTobulos modelių odos paslaptys

Frida Gustavsson

Kai vakare nusivalau makiažą, prausiu veidą „Dermalogica cleanser“ priemone, o „Nuxe“ aliejų naudoju kaip drėkiklį – šis aliejus yra labai geras, todėl, kad jis nėra itin riebus bei savo sudėtyje turi daug A ir E vitaminų. Palepinus juo odą, ji tampa minkšta ir švelni.

Liu Wen


Mados savaičių metu mano veidą dažo ir valo ištisą dieną. Odai tokios „procedūros“ tikrai ne į gera, todėl naudoju daug drėkinamojo kremo ir kaukių, kad padėčiau odai atsigauti. Dievinu kaukes, ypač todėl, kad jos puikiai atpalaiduoja – dažnai naudoju „Estée Lauder Re-Nutriv“. Geriu daug vandens bei vitamino C turinčių apelsinų sulčių. Visą dieną esu labai užimta, dažnai nerandu laiko net pavalgyti, todėl, kad oda būtų nuolat drėkinama, labai svarbu daug gerti.

Aminata Niaria

Ruošdamasi miegoti, visuomet naudoju „Lancôme“ makiažo valiklį. Esu kilusi iš Senegalo, todėl valgau daug žuvies – omega 3 rūgštys yra itin svarbios odos sveikatai ir grožiui.

Tobulos modelių odos paslaptysTobulos modelių odos paslaptysTobulos modelių odos paslaptys

Ranya Mordanova

Kai nedirbu, niekada nesidažau, naudoju tik maskuoklį. „Bobbi Brown“ maskuoklis – ideali priemonė paslėpti tamsius ratilus bei maišelius po akimis. Mano oda yra labai blyški, aš lengvai nudegu saulėje. Būtinai kasdien naudoju „Avène“ apsaugą nuo saulės.


Hannah Holman


Rytais naudoju „Christine Chin“ veido pausiklį. Tai švelnus šveitiklis, kuris geriausiai veikia duše arba po jo, kai veido oda sušilusi, o poros atsivėrusios. Tuomet praskalauju veidą šaltu vandeniu, kad poros užsidarytų, o veidas taptų gaivus.


Jac

Mėgstu „Origins’ mushroom“ priemonių liniją. Šios priemonės puikiai tinka mano odai, be to, jos yra organiškos, kas man yra itin svarbu. Vos tik pamatau produktą, kurio etiketė skelbia – „organiškas“, aš būtinai turiu jį įsigyti! Kremuose gali būti prikišta įvairiausio šlamšto, todėl man labai svarbu, kad priemonės būtų natūralios.

Prieš ir per madų savaites geriu daug vitaminų, kad oda būtų sveika ir atspari įvairiems ją žalojantiems veiksniams. Vartoju cinko papildus, kiek žianau – tai tinkamiausias mineralas norint turėti gražią odą.


Tobulos modelių odos paslaptysTobulos modelių odos paslaptysTobulos modelių odos paslaptys
Alana Zimmer

Geriu daug vandens ir miegu kiek tik įmanoma daugiau. Naudoju „Ling Chan“ odos priežiūros priemones, kartą per savaitę pasidarau kaukę bei veido valymą 3-4 kartus per metus.

Dirbant modeliu, gana sunku rasti laisvą minutę pavalgyti, todėl, kai būnu Niujorke, užsuku kur nors suvalgyti vaisių ir riešutų. Kai dirbu Milane ir Paryžiuje, mano rankinė visuomet būna prikimšta panašių užkandžių.

Natasha Poly

Naudoju daug įvairiausių priemonių, tačiau šiuo metu man labai patinka „Sisley Paris All-Day All-Year“ kremas. Visuomet turiu jį rankinėje – tai labai geras odos drėkiklis. Nakčiai veidą patepu „Sisley“ serumu. Ryte mano oda atrodo tobulai!

Tobulos modelių odos paslaptysTobulos modelių odos paslaptys

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt