Tomas Juškevičius apie savo, kaip fotografo istoriją

Linas Kiguolis - -
Tomas Juškevičius apie savo, kaip fotografo istoriją

Tomas Juškevičius – vienas žinomiausių fotografų Lietuvoje. Jis fotografuoja naujas garsių dizainerių kolekcijas, jo darbai puikuojasi žurnaluose, jam pozuoja modeliai ir garsenybės. Tomas trumpai papasakojo savo, kaip fotografo, istoriją.

Kaip prasidėjo Jūsų, kaip fotografo kelias?

Nuo pat studijų laikų didelę mano draugų rato dalį sudarė fotografai. Visada žavėjausi jų darbais ir žinoma veikla. Ne kartą teko pabūti ir modeliu vienam ar kitam draugui, tad palaipsniui iš vienos kameros pusės perėjau į kitą – teko fotoaparatą į rankas paimti pačiam. Negaliu vadinti savęs profesionalu, nuolat stengiuosi tobulėti ir judėti į priekį, tačiau manau mano darbai aukštesnį lygį pasiekė prieš 2-3 metus.

Ar galėtumėte apibūdinti savo fotografijos stilių dviem sakiniais?

Mane visada žavėjo natūralumas, dienos šviesa ar jos imitavimas, emocijos ar asmenybės atskleidimas per nuotrauką, modelio portretą. Savo fotografijos stilių apibūdinčiau kaip nuolat tobulėjantį ir besikeičiantį, tačiau išlaikantį savo braižą.

Kokia yra Jūsų patirtis, susijusi su mados fotografija?

Mados fotografija man labai mėgiama. Tai ekspresyvesne fotografijos forma, kuri turi daugybę sudedamųjų dalių, tarp kurių žinoma yra ir visa kūrybinė komanda. Šiandien savo namuose laikau savo darytus viršelius ir publikacijas žurnaluose L'Officiel Lithuania, L'Officiel Baltics, Moteris, Ieva, Institute magazine, Lucy magazine, Feroce magazine, Thoughts magazine ir dar keli kiti. Mados pasaulio prekės ženklų ar asmenybių teko fotografuoti ne vieną, jie visi paliko savitą įspūdį ir skirtingas emocijas.

Daugiau Tomo darbų galite pamatyti jo puslapyje www.juskevicius.com

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt