Tomas Uroška: „Laimėti padėjo pasitikėjimas savimi“

Lucia Danes - -
Tomas Uroška: „Laimėti padėjo pasitikėjimas savimi“

Dosjė


Vardas, pavardė: Tomas Uroška

Gimimo data: 1984 05 25

Gimimo vieta: Kaišiadorys

Šeimyninė padėtis: nevedęs, bet turi draugę

Pomėgiai: kinas, laisvalaikis su draugais, gamta

Autoritetas: šokėjas ir choreografas Wade Robsonas

Šokėją, vaikų trenerį Tomą Urošką projekto „Tu gali šokti“ žiūrovai vadino pasipūtusiu. Vaikinas tikina, kad toks tikrai nėra ir mano, jog puikybę žmonės supainiojo su pasitikėjimu savimi. Jo Tomui iš tiesų netrūko, tikriausiai kaip tik tai ir padėjo jam laimėti televizijos šou bei pelnyti geriausio šokėjo Lietuvoje vardą.


Dalyvauti paskatino bičiulis


Tomas šokti pradėjo būdamas šešerių, kai mama nuvedė į pramoginių šokių būrelį. „Tada labiau norėjau kamuolį spardyti ar krepšinį žaisti. Bet laikui bėgant šokiai tapo pirmaeiliu ir svarbiausiu dalyku. Atrodė, kad jei nešoksiu, tai ką tada veiksiu“, – šypsodamasis pradžią prisimena Tomas. Jis prisipažįsta sulaukdavęs replikų, kad šokiai – ne vyriškas užsiėmimas, tačiau niekada nekreipdavo į tai dėmesio.

Dalyvauti šiame projekte Tomas sugalvojo ne pats – mintį pakišo geras bičiulis, žinomas šokėjas Kęstutis Baranauskas. „Tokių dalykų atžvilgiu esu gana skeptiškas, bet šis projektas mane sudomino. Su malonumu žiūrėjau visų sezonų amerikietiškojo „Tu gali šokti“ projekto laidas“, – teigia vaikinas.

Partnerę – dvidešimt vienerių kaunietę Aliną Galičinaitę – Tomui parinko organizatoriai. Nei jiems, nei Alinai jokių priekaištų šokėjas neturi. „Kartais susipykdavome kaip ir visos poros dėl kokių nors techninių dalykų. Bet su kitais nesipykome. Tikrai nejutau pavydo ir konkurencijos. Visi susibičiuliavome, tačiau jokių meilių, romanų projekte nebuvo“, – tikina jis.


Daug apdovanojimų, bet vienas pats brangiausias


Projekte jam buvo lipdoma pernelyg savimi pasitikinčio, „pasikėlusio“ šokėjo etiketė. Tomas sako, kad iš tiesų nėra toks, kokį jį piešė, nors pasitikėjimo savimi jam iš tiesų netrūksta. „Tikėjau, kad galiu pasiekti finalą. Jeigu savimi nepasitikėsi, tai nieko ir nebus“, – dėsto T. Uroška.

Tomas ne tik vaikų šokių treneris (dirba Jonavoje), bet ir go-go šokėjas. Vaikinas įsitikinęs, kad naujasis titulas pasitarnaus jam kaip reklama, tad rudenį turės dar daugiau mokinių. „Galiu savo darbu tik pasidžiaugti. Jonavoje nėra daug tokių būrelių, todėl vaikai nesiblaško ieškodami vietos, kur geriau ir nuoširdžiai dirba treniruotėse. Su vaikais sutariu puikiai. Jie – mano draugai, ir per filmavimus atvažiuodavo palaikyti“, – pasakoja pašnekovas.

Su šokiu susijusių didelių svajonių Tomas nepuoselėja. „Labai toli į ateitį nežiūriu. Visko siekiu pamažu, žingsnis po žingsnio. Juk kiekviena svajonė, kad ir didelė, išsipildžiusi tampa maža“, – šypsodamasis kalba projekto „Tu gali šokti“ laimėtojas.

13 metų sportinius šokius šokančio kauniečio namuose – krūvos apdovanojimų ir taurių, laimėtų įvairiuose čempionatuose. Vis dėlto „Tu gali šokti“ nugalėtojo vardas jam brangiausias.

Tomas Uroška: „Laimėti padėjo pasitikėjimas savimi“Tomas Uroška: „Laimėti padėjo pasitikėjimas savimi“

Jurgita Kviliūnaitė

Deimanto Rojaus („Ciklopas“) ir organizatorių archyvo nuotr.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt