TOP 5: Mados tendencijos rudeniui

Ugnius Kiguolis - -
TOP 5: Mados tendencijos rudeniui

Svajoji būti madinga tarsi ką tik nužengusi nuo podiumo? Arba bent jau nutuokti, kokiems drabužiams savo spintoje atrasti vietos, o kuriuos paslėpti giliau ateičiai? „Jurgita“ akylai sekė pasaulines madų savaites, kuriose buvo pristatytos 2010 rudens kolekcijos ir išrinko ryškiausiai dominavusias madų tendencijas. Visa tai dabar drąsiai gali įsitaisyti tavo drabužinėje!

Golfas – ne tik praktiška, bet ir labai madinga!

Suknelės, megztukai prigludusia apykakle visada suteiks aprangai jaukumo ir žemiškumo. Golfus gali drąsiai derinti prie kelnių, sijonų, sarafanų, liemenių, švarkelių ar blauzdinių, ką puikiai darė ir nemažai dizainerių, kurdami kolekcijas šiam rudeniui. Kitaip tariant, universalus, patogus ir lengvai dėvimas drabužis, kuris ir vėl ant bangos. Be to, ir funkcionalus – juk tai ideali ir rafinuota kaklo apsauga artėjant šaltajam sezonui.

TOP 5: Mados tendencijos rudeniuiTOP 5: Mados tendencijos rudeniui

Karaliauja velvetas!

Pasaulinių madų savaičių podiumai buvo kone nukloti velvetinių drabužių modeliais, tad šis audinys vienareikšmiškai yra šio šaltojo sezono hitas. Kasdien dėvėdama velveto kelnes, švarkelius, kostiumėlius atrodysi klasiška ir moteriška, o pavojus ištirpti minioje toli gražu negresia. Apsivilkusi velveto suknelę ir prie jos priderinusi prabangius aksesuarus, tikrai suspindėsi ir būsi stilinga bet kuriame vakarėlyje. Tad velveto minkštumas – ir gatvei, ir šventei, ir bet kokiam amžiui!

TOP 5: Mados tendencijos rudeniuiTOP 5: Mados tendencijos rudeniui

Apsiaustų ir pelerinų glėbyje!

Apsiaustai – trumpesni ar iki pat žemės, su plačiomis rankovėmis ar visai be jų, įvairių spalvų ir medžiagų – tinka bet kokiai progai. Ir klystate besibaimindamos, jog neatrodysite elegantiškai. Mados kūrėjai, papuošę apsiaustus bei pelerinas originaliomis sagomis, kišenėmis ar įdomiais kirpimais, vėl sugrąžino juos ant mados pakylos. Nevaržantis ir patogus apsiaustas kasdienai arba prašmatni kailinė pelerina prie kokteilinės suknelės – šiam rūbui privalai rasti laisvą pakabą!

TOP 5: Mados tendencijos rudeniuiTOP 5: Mados tendencijos rudeniui

Juoda nuo galvos iki kojų!

Juoda spalva niekada neišeina iš mados, tačiau dabar ji iš tiesų triumfuoja: nei vienas dizaineris, pristatęs šių metų rudens kolekcijas, neišsivertė be juodos, o kai kurie jų netgi ryžosi ignoruoti bet kurią kitą spalvą. Juodos kepurės, juodi šalikai, juodos suknelės, palaidinės, juodos kelnės, juodi batai ir nė siūlelio baltos, žalios ar raudonos. Paradoksas, bet įvaizdis visai nenuobodus! Be to, juodas drabužis visada išmintingai išsprendžia amžiną klausimą, ką rengtis“.

TOP 5: Mados tendencijos rudeniuiTOP 5: Mados tendencijos rudeniui

Metalo jėga!

Nuo Niujorko iki Milano, nuo Paryžiaus iki Londono – visos mados sostinės nesiginčija dėl to, ką turėtų rinktis į vakarėlį einanti ir su mada koja kojon norinti žengti moteris. Blizgūs audiniai, grandinėlės, diržai, žybsintys žvyneliai, žaižaruojantys brokato raštai… Suknelės, tunikos ar kelnės – nuo tamsiai sidabrinių iki saule tviskančių auksinių. Spindesys, prislopintas kuklių siluetų, ir tu garantuotai atrodysi magiška bei šarminga!

TOP 5: Mados tendencijos rudeniuiTOP 5: Mados tendencijos rudeniui

WWD, AFP, Scanpix Sweden nuotr.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt