Topmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje "Vogue" fotosesijoje

Ugnius Kiguolis - -

Valentino dienos proga naujausiame, romantiškame vasario mėnesio „Vogue“ numeryje pasirodė fotosesija „Love in the Trenches“ („Meilė lietpalčiuose“), kurioje kartu su savo mylimaisiais įamžinti topmodeliai Anja Rubik, Alessandra Ambrosio, Coco Rocha, Angela Lindvall, Aminata Niaria ir Bonnie Chen. Modeliai, pasipuošę gražiausiais sezono „Burberry“, „Jil Sander“ ir „RED Valentino“ lietpalčiais pozavo priešais legendinio Patrick Demarchelier foto objektyvą.

Anja Rubik ir Sasha Knezevic

Topmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijoje

Ne per seniausiai susižadėję modeliai iš Lenkijos Anja Rubik ir Sasha Knezevic pasakoja apie savo pirmąjį pasimatymą. „Gali nuskambėti pigiai, bet per pirmąjį oficialųjį pasimatymą nusivedžiau Anją į Centrinį parką“, – prisimena Sasha. „Mes ten pasirodėme vilkėdami identiškais „Rag&Bone“ marškiniais bei „Helmut Lang“ džinsais“, – juokiasi Anja. Abu greitai pajuto jog turi daugiau bendro nei tik tokius pačius drabužius: „Mes dirbame tą patį darbą, todėl puikiai suprantame vienas kitą, nuolatinį keliavimą, profesinius džiaugsmus bei nusivylimus“, – aiškina vaikinas. Pasak jų yra tik vienas buvimo modeliais trūkumas: „Dėl vasario mėnesį vykstančių madų šou, per Valentino dieną dažniausiai būname atskirai“, – pasakoja Rubik, -„bet, kad ir kuriame pasaulio kampelyje būčiau, Sasha visada atsiunčia man gėlių, kartą net į Bora Borą!“.

Anja ir Sasha kartu pasirodė ir naujausio „Vogue Russia“ numerio fotosesijoje.

Topmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijoje

Topmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijoje

Topmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijojeTopmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijojeTopmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijojeTopmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijojeTopmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijojeTopmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijojeTopmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijojeTopmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijoje

Alessandra Ambrosio ir Jamie Mazur

Topmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijoje

Victoria's Secret Angelas Alessandra Ambrosio su savo dabartiniu vyru Jamie Mazur susipažino bendrų draugų vestuvėse Rio de Žaneire, tačiau susitikinėti ėmė tik po kelerių metų, šįkart susitikus „Coachella“ muzikos festivalyje. Jamie yra džinsus gaminančios kompanijos savininkas, kuo Alessandra labai džiaugiasi: „Visada turiu naujausius džinsus. Jamie darbas yra sekti karščiausias mados tendencijas, todėl gaunu geriausias dovanas – Laboutin'us arba vintažinius akinius nuo saulės“. Tačiau gražiausia ir romantiškiausia Mazur'o dovana mylimajai buvo taip pat ir paprasčiausia: „Per vieną Valentino dieną jis išmoko visas mano mėgstamiausias „Pearl Jam“ dainas ir sudainavo man serenadą“.

Coco Rocha ir James Conran

Topmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijoje

Prieš trejus metus raudonplaukė manekenė pasamdė interjero dizainerį bei tapytoją renovuoti savo Gramercy Park apartamentus. Taip prasidėjo Coco Rocha ir James Conran meilės istorija. Šiandien, praeitą birželį pasakiškoje ceremonijoje Prancūzijoje žiedus sumainę, jaunavedžiai gyvena Niujorke ir yra tiesiog neišskiriami. Per pirmąją jų, kaip vyro ir žmonos, Valentino dieną kartu, Coco nusives mylimąjį į Prince, jo mėgstamiausio atlikėjo, koncertą. James vis dar ieško tobulos dovanos, o Coco, pagavusi puikią progą, meta jam ne itin subtilią užuominą:“Aš turiu tik vieną lietpaltį, kurį apsivilkusi jaučiuosi kaip inspektorius Kliuzo, taigi, po šios fotosesijos aš tikrai būsiu visiškai pasiruošusi turėti dar vieną“.


Angela Lindvall ir Mark Wystrach

Topmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijoje

Ji – bohemiška mergina iš Vidurio vakarų, jis – aktorius ir „People's shoe“, ekologiškos avalynės linijos, įkūrėjas. Praėjus dvejiems metams po Angelos ir Mark'o pirmojo, taip vadinamo „Kalifornietiško“, pasimatymo („Mark'o Volkswagen'u nuvažiavome į paplūdimį, kur čiuožėme banglentėmis ir valgėme buritas“, – prisimena Angela), šiuo metu pora gyvena Los Andžele, kur planuoja tikrą eko-rojų: pasodinti organišką daržą bei pasodinti šešiasdešimt vaismedžių.
„Mark yra daug didesnis stileiva nei aš, todėl nuolat vagiu jo drabužius ir vintažines kepures“, – šypsosi Lindvall.

Aminata Niaria ir Laurence Dennis

Topmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijoje

Iš Senegalo kilęs modelis Aminata Niaria ir jos vaikinas Laurence Dennis, dirbantis Britanijos ambasadoje Paryžiuje, susipažino per Helouvyno vakarėlį, kurį surengė būtent Dennis. „Jis nuo galvos iki kojų buvo apsivyniojęs tualetiniu popieriumi kaip mumija“, – tą vakarą persirengusi Moterimi-kate, prisimena Niaria. „Turbūt tai geriausias kostiumas, kurį jis buvo apsivilkęs per pasimatymą!“, – juokauja mergina. „Iš tiesų Laurence turi puikų skonį, todėl mėgstu su juo apsipirkinėti. Tačiau žygis po parduotuves turi būti trumpas, nes po dviejų valandų jis ima nuobodžiauti“.

Bonnie Chen ir Rock Ji

Topmodeliai ir jų vaikinai romantiškoje „Vogue“ fotosesijoje

Jie susipažino prieš dvejus metus madų šou užkulisiuose (Rock – taip pat modelis). Netrukus po to vaikinas nustebino jam patikusią Bonnie, pasirodydamas Pensilvanijos universitete, kur ji studijavo psichologiją. Dabar pora kartu kasmet švenčia kinietišką Valentino dieną, kuri būna septintąją septintojo mėnulio mėnesio dieną, kai poros žvelgia į dangų ieškodamos žvaigždės Vegos bei žvaigždyno Aquila, kurie vaizduoja folkloro įsimylėjėlius. „Šią dieną Rock visuomet mane nusiveža į kokią nors vietą, kur tradiciškai galime paspoksoti į dangų“, – pasakoja Bonnie. „Vieną vasarą žvaigždes stebėjome nuo Viktorijos kalno viršūnės Honkonge; kitais metais lankėmės koncerte ir, kadangi žvaigždžių visai nebuvo matyti, žiūrovai įsijungė savo mobiliuosius telefonus, taip apšviesdami visą stadioną. Šiais metais norime nuvykti į kokią nors egzotišką šalį, kur gulėsime paplūdimyje visą naktį“, – planuoja Bonnie ir Rock.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt